0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Noże robota Husqvarna, Gardena 43mm 9szt.

Noże robota Husqvarna, Gardena 43mm 9szt. Osiemnastoelementowy zestaw noży do robotów koszących marki Husqvarna. Składają się na niego noże tnące oraz śruby montażowe. Zestaw dziewięciu noży do robotów koszących oraz przeznaczonych do nich śrub. Pasują do większości modeli Husqvarna, Gardena, McCulloch. Wymiar każdego z nich to 18 x 43 mm. Łatwy montaż umożliwia otwór na […]

You may also like…

29,00

Produkt dostępny na zamówienie

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Noże robota Husqvarna, Gardena 43mm 9szt.

Osiemnastoelementowy zestaw noży do robotów koszących marki Husqvarna. Składają się na niego noże tnące oraz śruby montażowe.

Zestaw dziewięciu noży do robotów koszących oraz przeznaczonych do nich śrub. Pasują do większości modeli Husqvarna, Gardena, McCulloch. Wymiar każdego z nich to 18 x 43 mm. Łatwy montaż umożliwia otwór na śrubę, umieszczony w węższej części noża. Dzięki temu do założenia ostrza nie są potrzebne żadne specjalistyczne narzędzia, zaś instalacja jest szybkim procesem.

Każdy nóż do robota koszącego to wysoka jakość wykonania – są odporne na ścieranie, korozję oraz czynniki zewnętrzne, co gwarantuje ich długą żywotność. Dwustronna konstrukcja umożliwia cięcie w obu kierunkach pracy głowicy, co podnosi efektywność ich działania. Dzięki temu zamienniki pozwalają na dokładne koszenie trawnika tak, jak oryginalne noże robota koszącego.

No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
    lockusercartmagnifiercrossmenu
    Porównaj
    Porównanie ×
    Porównaj! Kontyynuj zakupy