0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Trawa Agroland Ekskluzywna Murawa 10kg

Trawa Ekskluzywna Murawa w opakowaniu 10kg wystarczy na 400m2 powierzchni. Trawa pod roboty koszące Ekskluzywna Murawa, to staranie wyselekcjonowana mieszanka traw gazonowych. Nasze mieszanki trawnikowe wyselekcjonowane są tylko z gatunków wieloletnich, które trudno znaleźć w marketach. Sprzedawane przez nas trawy charakteryzują się wolnym odrostem oraz małą ilością biomasy, są gwarancją gęstego, odpornego i niezwykle dekoracyjnego […]

You may also like…

339,00

Brak w magazynie

Zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Trawa Ekskluzywna Murawa w opakowaniu 10kg wystarczy na 400m2 powierzchni.

Trawa pod roboty koszące Ekskluzywna Murawa, to staranie wyselekcjonowana mieszanka traw gazonowych.

Nasze mieszanki trawnikowe wyselekcjonowane są tylko z gatunków wieloletnich, które trudno znaleźć w marketach. Sprzedawane przez nas trawy charakteryzują się wolnym odrostem oraz małą ilością biomasy, są gwarancją gęstego, odpornego i niezwykle dekoracyjnego trawnika. Przeznaczone są na miejsca zacienione, intensywne użytkowanie, częste i intensywne koszenie robotem koszącym, wykazują odporność na niedobory wody i brak składników pokarmowych a także są odporne na choroby grzybowe.

Trawa Ekskluzywna Murawa, to też idealne rozwiązanie dla trawników, koszonych robotem koszącym, kosiarką spalinową lub elektryczną.

Nasiona traw pod roboty koszące to gwarancja wysokiej jakości produktu, które przed wprowadzeniem do sprzedaży przetestowaliśmy na naszych trawnikach, oraz trawnikach klientów, które koszone są przez automatyczne kosiarki.

Zastosowanie:

 • Tereny reprezentacyjne
 • Trawniki przydomowe
 • Trawniki osiedlowe
 • Tereny rekreacyjne

Skład:

 • 10% - Życica trwała PASCAL
 • 10% - Życica trwała ESQUIRE
 • 5% - Życica trwała ELEGANA
 • 5% - Życica trwała BOKSER
 • 15% - Życica trwała STADION
 • 10% - Kostrzewa czerwona ROSSINANTE
 • 15% - Kostrzewa czerwona MAGITTE
 • 5% - Wiechlina łąkowa BIRNITA
 • 10% - Wiechlina łąkowa GEISHA
 • 15% - Wiechlina łąkowa MIRACLE
Trawa ekskluzywna-murawa (1) (1)
No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy