0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Trawa DSV 220 10kg

Najlepsza trawa pod robota koszącego DSV 220 Mieszanka gazonowa na lekkie i suche stanowiska o dobrej wytrzymałości na obciążenie. Pierwszoplanowymi cechami tej mieszanki są mała intensywność pielęgnacji oraz zredukowany wzrost roślin. Nasiona traw DSV 220  Mieszanka na stanowiska suche  Dobra wytrzymałość na obciążenia  Nie wymaga intensywnej pielęgnacji Bardzo dobrze znosi czeste i niskie koszenie robotem […]

You may also like…

339,00

Brak w magazynie

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Najlepsza trawa pod robota koszącego DSV 220

Mieszanka gazonowa na lekkie i suche stanowiska o dobrej wytrzymałości na obciążenie. Pierwszoplanowymi cechami tej mieszanki są mała intensywność pielęgnacji oraz zredukowany wzrost roślin.

Nasiona traw DSV 220

 •  Mieszanka na stanowiska suche
 •  Dobra wytrzymałość na obciążenia
 •  Nie wymaga intensywnej pielęgnacji
 • Bardzo dobrze znosi czeste i niskie koszenie robotem koszącym

Samozagęszczająca się soczyście zielona murawa.

Skład:

 • 25% - kostrzewa czerwona (kępkowa
 • 10% - kostrzewa czerwona (krótkorozłogowa)
 • 10% - kostrzewa czerwona (rozłogowa)
 • 15% - kostrzewa owcza (szczeciniasta)
 • 25% - wiechlina łąkowa (1. odmiana)
 • 15% - wiechlina łąkowa (2. odmiana)

Ilość wysiewu: 25 g/m2

nasiona traw DSV
No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy