fbpx
Roboty koszące
0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Roboty koszące do małych trawników - czy to się opłaca?

Roboty koszące do małych trawników.

Posiadanie niewielkich rozmiarów trawnika, wcale nie musi oznaczać żmudnej i męczącej pracy z tradycyjną kosiarką. Dostępne bowiem na rynku roboty koszące pozwalają w pełni dopasować konkretne urządzenie do niewielkiej powierzchni trawnika.

Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną doskonałego trawnika i więcej wolnego czasu oraz dla tych, którzy poszukują doskonałości koszenia, profesjonalizmu i innowacji technologicznych w połączeniu z poszanowaniem środowiska

 

Robot koszący = wydajność na najwyższym poziomie.

Kosiarki samojezdne są idealną alternatywą dla zwykłych kosiarek, które odpowiednio dopasowane, mogą zapewnić 100% zadowolenia i satysfakcji najbardziej nawet wymagających klientów.

Podejmując decyzję o zakupie robota koszącego do małego trawnika wybieramy przede wszystkim wysoką wydajność , którą gwarantują nam roboty Ambrogio. Są one zaopatrzone w solidne ostrza ze stali nierdzewnej, które zapewniają idealne cięcie trawy oraz wydajne baterie dzięki którym robota można zaprogramować do pracy zgodnie z własnymi potrzebami, samodzielnie ustalając harmonogram pracy.

 

Roboty koszące - wygoda gwarantowana.

Roboty koszące to przede wszystkim wygoda, o jaką tak wielu z nas zabiega. Takie kosiarki samojezdne to wygoda, dzięki której nie trzeba absolutnie niczym się martwić. Kiedy Ty pijesz kawę na swoim tarasie, kosiarka robi wszystko za Ciebie.

 

Nieważne czy posiadamy mały czy duży ogród , każdy wymaga poświęcenia mu czasu i uwagi. Małe ogrody to dość często złożone tereny z wąskimi i ciasnymi przewężeniami, na których tylko niewielkich rozmiarów robot koszący da sobie radę . Mały robot może stać się naszym cichym i inteligentnym pomocnikiem w ogrodzie. Samodzielnie zadba o trawnik a dzięki funkcji mulczowania utrzyma zdrową i soczystą zieleń naszej trawy bez potrzeby jej zbierania i wyrzucania.

 

Roboty koszące jako ekologiczne rozwiązanie.

Będąc w temacie kosiarek samojezdnych automatycznych, trzeba również pamiętać że codziennie koszona trawa, przyczynia się do rzadszego nawożenie trawnika a także zatrzymuje znacznie ilości wody w trawniku. Oczywiście skoszonej trawy nie musimy grabić, pakować w worki, wywozić .Nie można pominąć nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dzięki którym są one przyjazne dla naszego środowiska . Roboty koszące nie potrzebują paliwa , nie generują spalin a dzięki pojemnym bateriom litowo-jonowym mogą na jednym naładowaniu pracować nawet kilka godzin , zużywając o wiele mniej prądu elektrycznego. Regularne koszenie sprawia że pozostające ścinki trawy są tak male, że stają się naturalnym nawozem, dzięki czemu nasz trawnik jest lepiej odżywiony i gęściej rośnie.

 

Bezpieczne kosiarki w każdej przestrzeni.

Patrząc na wszelkie aspekty wykorzystywania kosiarek samojezdnych, należy podkreślić ich nadrzędną cechę jaką jest bezpieczeństwo w ogrodzie. Roboty koszące Amrogio posiadają zderzaki i czujniki przeszkód , które w razie zderzenia natychmiast podnoszą nóż do góry, również w przypadku próby podniesienia robota ostrze zostaje automatycznie zablokowane, to wszystko sprawia że nasz ogród jest miejscem bezpiecznym dla dzieci i zwierząt. Roboty koszące to inaczej kosiarki automatyczne, będące inteligentną formą dbania o trawnik, która zapewnia wygodę i komfort, oszczędność czasu, a do tego wydajność na najwyższym poziomie. Poprzez szeroki wachlarz produktów, każdy właściciel trawnika, nawet małego, może dopasować do siebie odpowiednie rozwiązanie.

 

Poniżej kilka robotów koszących idealnych do małych trawników:

Twenty Deluxe

Twenty Elite

L15 Deluxe

Jeśli nasz krótki artykuł nie dostarczył Ci wszystkich informacji na temat kosiarek automatycznych, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź nasz ROBOPUNKT. w Łodzi ul. Złotno 126. Nasz specjalista odpowie na wszystkie pytania i pomoże wybrać odpowiednią kosiarkę automatyczną dla małego trawnika.

Może sz równnież samodzielnie dokonac wyboru robota koszacego do 300m2

    lockusercartmagnifiercrossmenuchevron-down