fbpx
Usługi RobopunktO firmie
0,00 

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Sprawdź nasze roboty koszące

Robot koszący GreenLine
Robot koszący NextLine
Robot koszący ProLine
Robot koszący TechLine

Automatyczne kosiarki pracują samoczynnie. Są bezprzewodowe i nie wymagają paliwa, by mogły funkcjonować. Posiadają natomiast wydajne ogniwa, które należy naładować dla poprawnego działania sprzętu. Jeśli potrzebujesz zapasowego akumulatora lub Twoja obecna bateria w kosiarce ma już swoje lata i jest mniej wydajna – sprawdź dostępne w naszej ofercie baterie do robotów koszących.

Baterie do robotów koszących

Dbanie o trawnik wymaga odpowiednich kroków, ale i narzędzi. Bezsprzecznie nie obejdzie się bez kosiarki, która pozwoli na sprawne i skuteczne przystrzyganie trawy do pożądanej wysokości. Oferta urządzeń jest spora, ale w ostatnich latach szczególną popularnością cieszą się nowoczesne roboty koszące, czyli inaczej mówiąc: automatyczne kosiarki do trawy. Działają one w oparciu o zaawansowane technologie, które pozwalają urządzeniom na samoczynne koszenie wyznaczonego terenu.

W ofercie dostępne są modele dedykowane do określonej powierzchni – pod względem wielkości, jak i ukształtowania terenu. Za bezprzewodowe działanie odpowiadają baterie do robotów koszących, które w zależności od modelu mogą gwarantować nieprzerwaną pracę sprzętu od kilkudziesięciu minut do kilku godzin.

Baterie kosiarek automatycznych

Producenci urządzeń wysokiej klasy zalecają, by Klienci korzystali wyłącznie z oryginalnych części. Nie inaczej jest w przypadku kosiarek automatycznych Ambrogio czy TechLine. Jeśli potrzebujesz zapasowej baterii lub Twój sprzęt ma już swoje lata, a bateria działa znacznie krócej niż powinna, warto dokonać zakupu nowej, oryginalnej. W ofercie naszego sklepu dostępne są baterie do robotów koszących, dedykowane do konkretnych modeli sprzętów. Aby wybrać dobrą baterię, pasującą do Twojej kosiarki, koniecznie sprawdź specyfikację i upewnij się, że jest w niej wymienione Twoje urządzenie. Baterie kosiarek automatycznych mają bowiem określoną pojemność, ale też swoje wymiary.

Baterie robot Ambrogio

Jeśli Twój sprzęt jest stosunkowo nowy, a bateria szwankuje, warto rozpocząć od oddania sprzętu na gwarancję. W przypadku jednak, gdy ma już swoje lata, bateria mogła utracić swoją wydajność. Przejawia się to krótszym czasem pracy urządzenia, co na pewno odnotujesz. W takim przypadku polecane są oryginalne baterie do kosiarek. W naszym sklepie Robopunkt.pl skupiamy się na sprzętach marki Ambrogio i właśnie dla robotów tej firmy znajdziesz baterie w ofercie. Przed zakupem sprawdź baterie robot Ambrogio i przeczytaj, czy dany model będzie odpowiedni do Twojego sprzętu. A jeśli potrzebujesz pomocy lub doradztwa – skontaktuj się z nami.

Weź leasing z
    lockusercartmagnifiercrossmenuchevron-down