0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Sterownik nawadniania wifi Hunter HC-1201 wew.

Sterownik nawadniania wifi Hunter HC-1201 można wykorzystać do każdego rodzaju systemu nawadniania, umożliwia inteligentne oszczędzanie wody i zdalne zarządzanie nawadnianiem. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi możemy podłączyć sterownik do domowej sieci internetowej i zarządzać nawadnianiem naszego ogrodu z dowolnego miejsca na ziemi. Urządzenie podłączone do internetu ma również możliwość prognozowania nawadniania na podstawie lokalnych danych pogodowych, […]

You may also like…

1809,00

3 w magazynie

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Sterownik nawadniania wifi Hunter HC-1201

można wykorzystać do każdego rodzaju systemu nawadniania, umożliwia inteligentne oszczędzanie wody i zdalne zarządzanie nawadnianiem.

Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi możemy podłączyć sterownik do domowej sieci internetowej i zarządzać nawadnianiem naszego ogrodu z dowolnego miejsca na ziemi. Urządzenie podłączone do internetu ma również możliwość prognozowania nawadniania na podstawie lokalnych danych pogodowych, zebranych z wybranych stacji meteorologicznych w okolicy. Do sterownika można również podłączyć czujnik przepływu, czujnik wilgotności glebowej, lub czujnik deszczu.

Sterownik nawadniania wifi Hunter HC-1201

poinformuje Cię, która sekcja jest obecnie nawadniana, ilości zużytej wody, czasie pracy poszczególnych sekcji, oraz samoczynnie wydłuży lub skróci czasy nawadniania.

Aplikacja raportuje też o ilości zużytej wody, czasie pracy systemu nawadniającego, która sekcja jest obecnie podlewana i wiele innych.

No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
    lockusercartmagnifiercrossmenu
    Porównaj
    Porównanie ×
    Porównaj! Kontyynuj zakupy