0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Szukaj produktu

Kategorie

Noże robotów koszących

Przedłużona gwarancja EasyProtect®

Zyskaj nawet 3 lata dodatkowej ochrony dla swojego sprzętu

dowiedz się więcej

Wyświetlanie 1–20 z 42 wyników

Jak dbać o trawnik? Oczywiście z wykorzystaniem dobrej jakości sprzętu! Warto zaopatrzyć się w wysokiej klasy kosiarkę lub robot koszący. Konieczne jest również dbanie o urządzenie i jego stan. Jeśli z czasem odnotujesz, że noże w sprzęcie pracują słabiej – czas je wymienić. Sprawdź naszą ofertę, a w niej noże do kosiarek oraz ostrza do kosiarek automatycznych!

Noże do robotów koszących

Noże to jeden z najważniejszych elementów w kosiarkach. Mają wpływ na to, jak przebiega proces koszenia trawy i jak ostatecznie się ona prezentuje. Tępe ostrza mogą niszczyć trawnik, a to z decydowanie nie jest pożądane. Dobrej jakości noże do kosiarek zagwarantują wytrzymałość, skuteczne ścinanie trawy na pożądanej wysokości i przede wszystkim trwałość.

Ostrza do kosiarek automatycznych są najbardziej eksploatowanymi elementami w urządzeniach. W związku jednak z tym, że na rynku znajduje się obecnie tak wiele typów sprzętów, to wybór noży do kosiarek może wydawać się problematyczny. W naszym sklepie oferujemy jednak najwyższej jakości produkty, które znajdą zastosowanie w robotach koszących Ambrogio, a także noże do innych, popularnych kosiarek.

Ostrza do kosiarek automatycznych

W Robopunkt.pl oddajemy do dyspozycji Klientów nie tylko roboty koszące, ale też liczne akcesoria do nich. Wybierając ostrza do kosiarek automatycznych należy wziąć pod uwagę długość, grubość, szerokość, średnicę otworu wewnętrznego noża oraz średnicę i rozstaw otworów bocznych. W naszym asortymencie znajdziesz modele dedykowane do konkretnych modeli urządzeń – wystarczy wejść w specyfikację danego noża i sprawdzić, czy jest on kompatybilny z Twoim sprzętem. Oferujemy zarówno zamienniki w atrakcyjnych cenach, jak i oryginalne noże do kosiarek Ambrogio. Oczywiście zalecamy, by odpowiednio dbać o ostrza – jeśli zaobserwujesz, że źdźbła trawy są poszarpane, ponadrywane i nie idealnie równe, czas na proces ostrzenia lub wymianę ostrzy!

Noże do robotów koszących

O potrzebie wymiany noży w robocie koszącym najlepiej świadczą ubytki na powierzchni, wygięcia czy utrata wyważenia. Zniszczone noże nie tylko pogarszają jakość koszenia i mogą prowadzić do zniszczenia trawnika, ale też mogą doprowadzić do uszkodzeń mechanicznych samej kosiarki, co może okazać się znacznie bardziej kosztowne.

Warto więc noże do robota kosiarki wymienić w odpowiednim momencie, a pomoże w tym regularna kontrola sprzętu. Jeśli jesteś właścicielem sprzętu marki Ambrogio, to nie musisz obawiać się bardzo częstej wymiany ostrzy – producent słynie z jakości swoich noży ze stali nierdzewnej i zwykle wymiana z uwagi na stępienie jest konieczna raz na kilka lat. Masz pytania? Potrzebujesz pomocy w wyborze noży do kosiarek lub innych akcesoriów? Skontaktuj się z nami!

    lockusercartmagnifiercrossmenu
    Porównaj
    Porównanie ×
    Porównaj! Kontyynuj zakupy