0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie
Promocja!

Segway Navimow H3000E – Ultrasonic

Segway Navimow H3000E - Ultrasonic

Navimow H3000E - Ultrasonic to zaawansowany robot koszący, który korzysta z łączności bezprzewodowej w celu raportowania użytkownikowi swojej pozycji oraz oznaczania terenu do pracy. Wyposażono go w duży akumulator, dzięki czemu może pracować na dużym obszarze – nawet 3000 m2. Może być to jeden trawnik lub kilka.

Original price was: 15990,00zł.Current price is: 12990,00zł.

1 w magazynie

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Galeria
Wideo
INSTRUKCJA

Robot koszący Segway Navimow H3000E – Ultrasonic GPS-RTK

Robot koszący Segway Navimow działa w pełni autonomicznie, pracując na terenie wyznaczonym przez użytkownika. W przypadku więcej niż jednego trawnika można ustawić dla każdego osobny kierunek koszenia oraz jego wysokość. Robot koszący wyposażono w system trzech ostrzy, dzięki którym praca jest niezwykle wydajny. Segway może być uruchamiany ręcznie lub automatycznie, według zaplanowanego harmonogramu.

W celu optymalizacji pracy, robota koszącego Segway wyposażono go w czujnik ultradźwiękowy, który wykrywa przeszkody. Umieszczone w kołach silniki bezszczotkowe pozwalają mu na działanie na zboczach o nachyleniu do 45%. Podczas pracy nie trzeba go nadzorować, a w każdej chwili można sprawdzić położenie robota z dokładnością do 2 cm.

Wydajność koszenia Segway Navimow H 3000E ok. 150m2/h*

Tryb pracy GNSS: GPS, Beidou, Galileo, GLONASS

Główne cechy:

 • system trzech ostrzy;
 • autonomiczne działanie;
 • cicha praca;
 • łączność bezprzewodowa;
 • wysokość ocięcia 3-6 cm.
*Przetestowano przy standardowej prędkości koszenia, pełnym naładowaniu akumulatora i temperaturze otoczenia 25°C, podczas koszenia na świeżo skoszonym trawniku. Produkt może skosić większą powierzchnię w ciągu godziny naotwartych przestrzeniach niż na oddzielonych małych trawnikach. Gdy trawa jest mokra lub długa, wydajność pracy jest również mniejsza. Im bardziej płaska powierzchnia trawnika, tym większa wydajność pracy.
System koszenia:
Bezprzewodowy
Producent:
Segway
Powierzchnia koszenia:
3000 m2
Szerokość koszenia:
21 cm
Regulacja wysokości:
Automatyczna
Wysokość koszenia: 
30-60
Czas pracy:
240
Czas ładowania:
300 min.
Pojemność akumulatora:
10,4 Ah
Nachylenie: 
45 %
Wyświetlacz:
Tak
Komunikacja:
GSM, GPS, Bluetooth
Gwarancja:
2 lata
Czujnik deszczu:
Tak
Wymiary dł/szer/wys:
600/440/300
Waga:
16,3 kg.
Hałas:
54 dB

Stopień szczelności:
IPX6
Zobacz także

Original price was: 9990,00zł.Current price is: 6790,00zł.

ZOBACZ PRODUKT

Original price was: 15990,00zł.Current price is: 13590,00zł.

ZOBACZ PRODUKT

Original price was: 8990,00zł.Current price is: 6990,00zł.

ZOBACZ PRODUKT

Original price was: 10990,00zł.Current price is: 7990,00zł.

ZOBACZ PRODUKT
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy