| Czas ładowania | 180 min |
|---|---|
| Czas pracy | do 330 min |
| Czujnik deszczu | Tak |
| Gwarancja | Brak danych. |
| Hałas | 60 dB |
| Ilość ostrzy | 3 |
| Ilość stref | |
| Kamera | Tak |
| Komunikacja | 4G, Bluetooth, Wi-Fi |
| Liczba dysków tnących | 1 |
| Nachylenie | 70% (35°) |
| Napęd | Two-Wheel + Hub Motor |
| Pojemność akumulatora | 21 Ah |
| Powierzchnia koszenia - zalecana | 3000 m² |
| Powierzchnia koszenia -max | do 3000 m² |
| Producent | iGarden |
| Regulacja wysokości | Elektryczna, w aplikacji |
| Moc silnika noża | brak danych |
| Stopień szczelności | IPX6 |
| System koszenia | Bezprzewodowy, LiDAR + wizyjny |
| Systematyczny wzór koszenia | Tak |
| Szerokość koszenia | 22 cm |
| Waga | 19.9 kg |
| Wydajność koszenia | brak danych |
| Wymiary dł/szer/wys | 68,4×48,6×30,1 cm |
| Wysokość koszenia | 30 – 100mm |
| Wyświetlacz | Tak |
Nowość
Robot z gratisem
Serwis zimowy -15%
Z tym produktem otrzymasz gratis!
Z robotem Robot koszący iGarden L80 AWD otrzymasz
- 3000 m²
- iGarden
Robot koszący iGarden L80 AWD
3 lata GWARANCJI
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry
Darmowa dostawa
Raty 10 x 0%
Serwis zimowy -15%
Serwis zimowy – 15%
8799,00zł z VAT
Poprzednia najniższa cena: 8799,00zł.
Dodaj do porównania
SKU: R72631
Czas ładowania:
180 min
Czas pracy:
do 330 min
Gwarancja:
Brak danych.
Nachylenie:
70% (35°)
Powierzchnia koszenia - zalecana:
3000 m²
Producent:
iGarden
Szerokość koszenia:
22 cm
Potrzebujesz pomocy specialisty?





















