0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

O nas

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudniająca sztab osób posiadających wiedzę i doświadczenie, stawiająca zawsze na indywidualne podejście do każdego klienta. Tym możemy się poszczycić i to właśnie stanowi dla nas nadrzędną wartość w naszych relacjach z klientami. Dlaczego właśnie my? Co nas wyróżnia i co sprawia, że to z nami warto podjąć współpracę w zakresie zakupu, montażu i serwisu robotów koszących?

 

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Ambrogio. Stawiamy na jakość naszych produktów, jak również i profesjonalizm w zakresie współpracy z klientem. Rzetelność, solidność i zadowolony odbiorca - to główne filary naszej firmy, na jakich staramy się skupiać i do nich dążyć.

Szeroka oferta produktów w dobrej cenie

 

Im bardziej bogata oferta, tym większa szansa na wybór przez klienta tego, co będzie dla niego doskonałą inwestycją. My oferujemy różnorodne produkty, zarówno na potrzeby klientów prywatnych, instytucji publicznych, jak również i klientów biznesowych. Polecamy  roboty koszące Ambrogio,  a także:  roboty sprzątające, roboty myjące okna, roboty basenowe, inteligentne sterowniki automatycznego nawadniania   odkurzacze pionowe, roboty koszące. Z naszymi produktami koszenie trawy lub domowe porządki staje się czystą przyjemnością. I oczywiście to, co istotne - ceny dostępnych modeli są warte wydanych na nie pieniędzy. Jeśli więc dobra inwestycja, to właśnie z przygotowaną przez nas ofertą. 

 

Pomoc i profesjonalne doradztwo

Jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy pomoc przy wyborze odpowiedniej kosiarki automatycznej, lub robota sprzątającego profesjonalne doradztwo w zakresie technicznych aspektów i możliwości sprzętu, kompleksowe wsparcie przy dokonanym zakupie, łącznie z serwisem i 6 - letnią gwarancją. Jeśli więc dobry wybór, to właśnie we współpracy z naszą firmą.

 

Żyjąc w świecie nieustannej konkurencji, wiemy, iż musimy zrobić naprawdę wiele, aby klient otrzymał to, co najlepsze i z naszej właśnie oferty chciał skorzystać. Zdajemy sobie sprawę z tego, że kluczem do wyboru danej oferty jest:

 • dobry produkt
 • atrakcyjna cena
 • montaż i serwis
 • kompleksowa pomoc i doradztwo

 

My to wszystko oferujemy, dlatego też z tego miejsca zapraszamy Państwa serdecznie do zakupu u nas idealnego robota koszącego. 

Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy