0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Akcesoria robotów koszących

Original price was: 34,90zł.Current price is: 29,90zł.

269,00

Robopunkt - akcesoria do kosiarek automatycznych

Odpowiednia praca kosiarki jest w stanie zagwarantować i zapewnić klientom pożądany cel, a więc doskonale przycięty trawnik. Aby to było możliwe, kluczowe znaczenie ma sprzęt do koszenia. Jego praca nie byłaby jednak możliwa, gdyby nie konkretne akcesoria robotów koszących. To właśnie dzięki nim sprzęty są niezawodne, dokładne w swojej pracy i trwałe przez długie lata. Co znajduje się więc w naszej ofercie? Jakie akcesoria pełnią tak ważną rolę w pracy całego systemu koszącego?

Dostęp do różnorodnych produktów

W ofercie naszych produktów, mamy dla Państwa różnego rodzaju akcesoria do kosiarek i robotów. Oferujemy najwyższej klasy osprzęt instalacyjny, solidne i sprawdzone noże kosiarek automatycznych, niezbędne do wymiany po dłuższym czasie użytkowania baterie i zasilacze Ambrogio. Co więcej, w naszym wachlarzu produktów mamy dla Państwa także zadaszenie stacji ładowania, jak również koła i kolce. Wszystko w pełni dopasowane do poszczególnych modeli kosiarek i robotów, w pełni oryginalne, spełniające swoje zadania przez długie lata.

Zakup nowych części i dalsza praca kosiarki na lata

Rzeczą oczywistą jest fakt, iż po kilku latach pracy kosiarki, pewne jej części mogą ulec zniszczeniu, szczególnie, gdy mamy do czynienia z akcesoriami, jakie łatwo mogą się wyeksploatować. W naszej ofercie znajdują się wszystkie te produkty, których zakup może okazać się niezbędnym, by cały sprzęt mógł dalej przez kolejne lata spełniać swoje zadania i role.

Jedno jest pewne - najlepsze akcesoria robotów koszących, to absolutnie podstawa niezawodności ich pracy. To dzięki nim roboty, traktorki czy też kosiarki mogą przez wiele godzin wykonywać swoją pracę, a uzyskany efekt, nawet na najtrudniejszym terenie, jest w stanie sprostać oczekiwaniom, nawet tych najbardziej wymagających odbiorców. Jeśli więc doskonała jakość na lata, to na pewno właśnie w towarzystwie akcesoriów, tylko i wyłącznie z najwyższej półki. 

Wydawać by się mogło, iż osprzęt instalacyjny nie stanowi w gruncie rzeczy istotnych elementów, które mogłyby wpłynąć na komfort koszenia i pracę robotów. W gruncie jednak rzeczy, takie dodatki odgrywają niezwykle ważną rolę i znaczenie. Jesteśmy przekonani, iż wśród dostępnego wachlarza produktów, każde pełni niezwykle dużą rolę i odgrywa niebywale istotne znaczenie. Pomocne przy montażu systemu koszącego, niezbędne do wydzielania obszaru koszenia, ważne dla zabezpieczenia wszelkich elementów zasilających.

Co możemy zaoferować? W ofercie produktów znajdują się drobne, ale jakże ważne dodatki, jakie dla wielu z Państwa okażą się być bardzo przydatne. Polecamy między innymi:

 • złączki żelowe
 • szpilki przewodu ograniczającego
 • szpilki do przewodu Ambrogio
 • osłony zasilacza robota koszącego Ambrogio
 • przewody ograniczające Premium
 • kable ograniczające Extra Premium
 • przewody obwodowe Ambrogio

Jesteśmy firmą, która ceni sobie kontakt z klientem, jak również i możliwość spełnienia jego potrzeb i oczekiwań. Oprócz najwyższej jakości maszyn do koszenia dostępnych w wielu wariantach, nasza firma posiada także w wachlarzu ofertowym drobne, dodatkowe elementy, jakie są niezbędne dla poprawnej pracy automatycznego koszenia trawy z wykorzystaniem robotów koszących. 

Dlaczego robopunkt.pl?

Chcąc zainteresować Państwa naszą ofertę, możemy zachęcić do wyboru właśnie naszej firmy, ze względu na szereg płynących z tego tytułu korzyści. W ofercie osprzętu instalacyjnego posiadamy różnorodne produkty, które co ważne - dostępne są w najniższych cenach na rynku. Służymy pomocą i radą w wyborze konkretnych, potrzebnych Państwu rzeczy. Co więcej, posiadamy prosty i przejrzysty panel, a do tego gwarantujemy bardzo szybki dowóz zamówionego towaru, wprost do Państwa rąk. Czy można więc chcieć czegoś więcej?

Jeśli osprzęt instalacyjny z najwyższej półki, taki, który okaże się być bardzo pomocny przy koszeniu, to zachęcamy do spojrzenia na dostępne propozycje, by spośród nich wybrać takie, które będą najlepsze. Może więc przewód obwodowy, który zapewni wieloletnią pracę i trwały sygnał w pętli? A może klasyczne, proste rozwiązania w formie szpilek przewodu ograniczającego, które będą dobre i dla robotów koszących i dla kosiarek automatycznych? My mamy dla Państwa absolutnie wszystko to, co konieczne, niezbędne i warte uwagi.

Roboty koszące i ich automatyczne działanie, cieszy się na przestrzeni ostatnich lat bardzo dużą popularnością. Sprzęty te nie wymagają od nas praktycznie żadnego wysiłku i poświęcenia, a pozwalają uzyskać naprawdę pięknie przystrzyżone trawniki. I choć za to wszystko odpowiedzialne jest całe urządzenie elektroniczne, to jednak kluczową rolę w takich robotach odgrywają - noże kosiarek automatycznych

Zużywanie się noży w kosiarkach

Rzeczą wiadomą jest fakt, że noże w kosiarkach automatycznych ulegają zniszczeniu i nie ma, co do tego absolutnie żadnych wątpliwości. Trudno jest też jednoznacznie określić, jaki jest czas użytkowania takich noży, gdyż wszystko tak naprawdę uzależnione jest od częstotliwości pracy kosiarki, jak również i rodzaju samego podłoża. Wiadomo bowiem, że inaczej będą się one sprawowały na równej powierzchni, gdzie rośnie tylko trawa, a inaczej tam, gdzie są skalniaki czy rabaty z kwiatami. Skąd wiedzieć, kiedy wymienić noże? Najlepszą z metod jest sprawdzenie wyglądu samego trawnika. Jeśli pojawiają się na nim jasne, nieregularne obszary, trawa jest postrzępiona i nierównomiernie ostrzyżona, to znak, że pora na nowy komplet noży.

Szeroka oferta noży do kosiarek automatycznych

W ofercie naszego sklepu mamy dla Państwa szereg, różnego rodzaju propozycji z asortymentu noży do kosiarek. Polecamy zarówno noże płaskie 4 - ramienne, jak również i noże płaskie - 8 ramienne. W ofercie dostępne są one w różnych rozmiarach, w tym: 22 cm, 24 cm, 25 cm, 29 cm czy też 35 cm. Co szczególnie istotne, nie pozostawiamy Państwa samotnych z wymianą noży. W ramach serwisu, świadczymy demontaż starych i montaż nowych noży, pozwalając dalej wykorzystywać potencjał naszych sprzętów.

Służymy Państwu wsparciem i kompleksowym doradztwem. Pomagamy w doborze odpowiednich noży do konkretnych typów kosiarek. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by nowy zakup, dał możliwość korzystania z niezawodnego sprzętu koszącego przez kolejne lata. 

Koszenie trawników z robotami Ambrogio jest tak proste, jak nigdy. Nie trzeba absolutnie niczym się martwić, gdyż sprzęt wykonuje całą pracę za człowieka. To, co stanowi niezwykle ważny element, to jedynie odpowiednie przygotowanie podłoża. W jaki sposób? Należy usunąć wszelkie kamienie i rozrzucone przedmioty, a także wyrównać dziury. W ten sposób robot Ambrogio będzie mógł pracować bez jakichkolwiek utrudnień i problemów.

Aby jednak to było możliwe, niezbędne są baterie i zasilacze Ambrogio. W naszej ofercie mamy dla Państwa szereg różnego rodzaju propozycji, dzięki którym praca kosiarki będzie mogła być jeszcze bardziej wydajna i co istotne, w pełni komfortowa. Polecamy między innymi:

 • ładowarki baterii 2Ah
 • ładowarki baterii 5Ah
 • ładowarki baterii 12Ah
 • baterie kosiarek automatycznych’
 • baterie Ambrogio 2,5Ah
 • baterie Ambrogio 7,5Ah
 • baterie Ambrogio 15Ah

 

Zasada działania robotów z wykorzystaniem baterii

Te, jakże ,,mądre” w swoim zastosowaniu urządzenia, mają tak przemyślaną technologię, iż z pewnością żadne rozładowanie w czasie pracy im nie grozi. 

Jak więc baterie do robotów działają? W zależności od wybranego modelu, ich czas pracy jest odpowiednio do tego dostosowany. Kiedy bateria w sprzęcie zaczyna pracować na niskich obrotach, wówczas urządzenie samo kończy pracę i zmierza do stacji ładującej. Po naładowaniu, ponownie rozpoczyna dalsze koszenie. Czy może więc być coś bardziej prostego w swoim działaniu?

Oczywiście wiadomo, iż baterie czy zasilacze pod wpływem użytkowania ulegają zużyciu. W takich przypadkach należy zakupić nowy model, by sprzęt mógł dalej spełniać swoje zadania i role. W ofercie dostępnych jest wiele produktów z tej kategorii, dlatego też służymy pomocą w doborze odpowiedniej, konkretnie do Państwa sprzętu. Jesteśmy przekonani o tym, że jakość połączona z atrakcyjną ceną, będą w stanie w pełni Państwa zadowolić udanymi zakupami. 

Zadaszenie stacji ładowania jest to jeden z niezbędnych elementów potrzebnych przy wykorzystaniu robotów koszących. Spełniają one niejako rolę składanych garaży dla niezawodnych w swoim działaniu sprzętów. To właśnie one chronią roboty oraz same stacje ładowania przed złymi warunkami pogodowymi, to tam może znaleźć się miejsce ładowania urządzeń i ich odpoczynku. 

 

Gdzie powinna znaleźć się stacja ładowania?

 

W sprawnym działaniu sprzętu, kluczową rolę odgrywa montaż całego urządzenia, odpowiednie rozprowadzenie osprzętu instalacyjnego, jak również i zadbanie o ustawienie wszystkich elementów w odpowiednich miejscach. Jeśli w grę wchodzi stacja ładowania, jej instalacja odgrywa jeden z kluczowych etapów samego montażu urządzenia. Gdzie powinna się ona znaleźć? Wybierając odpowiednie miejsce, należy przemyśleć wszelkie kwestie, począwszy od ograniczenia dostępu do sprzętu przez dzieci, po zapewnienie mu odpowiedniego schronienia, bez potrzeby zajmowania centralnej części trawnika. Stacja ładowania może znaleźć się zarówno na trawniku, jak również i poza jego granicą. Im lepsze miejsce, tym większe zadowolenie i odpowiednia jego ochrona. 

Wybór zadaszenia dla stacji ładowania

Kiedy urządzenie jest podłączone i wybrane zostało miejsce, w którym znajdzie się stacja ładowania, istotne tutaj w tym wszystkim znaczenie ma właśnie zadaszenie, jakie warto wybrać, by przedłużyć żywotność sprzętu, odpowiednio go zabezpieczyć i zagwarantować stacji ładującej jak najlepszą ochronę. 

W naszej ofercie mamy dla Państwa różnorodne warianty zadaszenia, jakie jesteśmy pewni, okażą się być doskonałym wyborem właśnie dla Państwa robotów. Najważniejsze jest to, by wybrać dany produkt dopasowany do konkretnych modeli robotów, tak, aby zagwarantować sprzętom odpowiednią ochronę i jak najlepsze zabezpieczenie.

Wszystkie z dostępnych produktów, z pewnością idealnie wkomponują się w przestrzeń Państwa ogrodów. 

Zastosowanie robotów koszących, to jedna z najlepszych inwestycji, jeżeli zależy nam na sprzętach solidnych, sprawdzonych i wartych wydanych na nie pieniędzy. Bez wątpienia samo jednak urządzenie to jedno, ale przy tym odpowiednie akcesoria do robotów to rzecz równie istotna i ważna. W przypadku zniszczenia któregokolwiek z elementów lub chęci poprawienia jakości koszenia, wybrać można zupełnie nowe, jeszcze lepsze rozwiązania. 

 

W ofercie naszych produktów mamy dla Państwa doskonałej jakości, sprawdzone i warte wyboru koła i kolce, które jeszcze bardziej mogą zwiększyć jakość pracy i uzyskany efekt. Co możemy Państwu zaoferować? Jakie produkty okażą się być dobrym wyborem? Co okaże się spełniać swoje zadania dla konkretnych modeli kosiarek?

 

Polecamy Państwu między innymi:

 • koła pneumatyczne Ambrogio i TECHline
 • koła z kolcami
 • kolce stalowe

Dostosowanie kół do terenu

Wiadomo, iż każdy teren jest zupełnie inny. I oczywiście w każdy, nawet tym najbardziej wymagającym roboty koszące sprawdzą się doskonale, to jednak mimo wszystko, to właśnie konkretne akcesoria pełnią tutaj jedną z najważniejszych ról. Wybór innych kół może okazać się niezwykle pomocny na terenach z dużymi wzniesieniami, gdzie sprzęt musi zarówno pokonać stromy podjazd, jak również i mocny zjazd. W takich przypadkach obecność kół z kolcami czy zastosowanie samych kolcy stalowych na koła, może okazać się nieocenione. 

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do wyboru właśnie naszej firmy, mając nadzieję, iż to właśnie tutaj otrzymacie najwyższej jakości rozwiązania dla sprzętów Ambrogio. Z naszej strony gwarantujemy zarówno profesjonalną pomoc i doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich kół, jak również i bardzo atrakcyjne ceny na rynku. Wierzymy, iż jeszcze bardziej ulepszony sprzęt, będzie w stanie zagwarantować każdemu z Państwa maksymalne zadowolenie na długie lata.

Troska o ogród stanowi element nadrzędny dla każdego właściciela posesji. Aby koszenie trawy przestało być utrapieniem, roboty koszące z niezbędnymi do tego akcesoriami, stanowią doskonały wybór absolutnie dla wszystkich posiadaczy terenów zielonych.

Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy