0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Trawa Granum Gazon Premium 5kg

Mieszanka traw Granum Gazon Premium 5 kg Reprezentacyjny trawnik o wysokich walorach estetycznych Mieszanka składa się z kostrzew czerwonych form rozłogowych i kępowych, życic trwałych oraz mietlicy pospolitej. Zastosowane są elitarne odmiany życic o intensywnej ciemnozielonej barwie, delikatnym, wąskim ulistnieniu i umiarkowanych przyrostach. Sprawia to, że w połączeniu z wysoce dekoracyjnymi odmianami kostrzew czerwonych i […]

You may also like…

165,00

2 w magazynie

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Mieszanka traw Granum Gazon Premium 5 kg

Reprezentacyjny trawnik o wysokich walorach estetycznych

Mieszanka składa się z kostrzew czerwonych form rozłogowych i kępowych, życic trwałych oraz mietlicy pospolitej. Zastosowane są elitarne odmiany życic o intensywnej ciemnozielonej barwie, delikatnym, wąskim ulistnieniu i umiarkowanych przyrostach. Sprawia to, że w połączeniu z wysoce dekoracyjnymi odmianami kostrzew czerwonych i mietlic tworzą jednorodną zwartą strukturę trawnika o ciemnozielonej barwie, wyrównanym i wolnym przyroście. Mietlica pospolita wpływa na doskonałe zadarnianie. Użyte odmiany umożliwiają i znoszą niskie koszenie na wysokości 2-3 cm.

Mieszankę tą polecamy do zakładania trawników w najbardziej reprezentacyjnych miejscach. Trawnik powstały z mieszanki GAZON PREMIUM da nowy walor piękna obiektom architektonicznym i ogrodom.

1 kg trawy jest przeznaczony na 40 m2 trawnika

Skład:

 • Kostrzewa czerwona kępowa Wagner - 20%
 • Kostrzewa czerwona rozłogowa Heidrun - 15%
 • Kostrzewa czerwona rozłogowa Rossinante - 20%
 • Życica trwała Eurodiamond - 15%
 • Życica trwała Angelina - 25%
 • Mietlica pospolita Highland - 5%
No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy