0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Kosiarka samojezdna - czym jest i jak ją wybrać?

Kosiarka samojezdna - czym jest?

Kosiarka samojezdna (inaczej robot koszący) oraz traktorki bardzo ułatwiają pracę zwłaszcza przy pielęgnacji dużego trawnika. Produkuje się kosiarki z napędem zarówno na przednie, jak i tylne koła. Traktorek jest wygodniejszy, szybszy i znacznie bardziej wydajny niż najlepsza kosiarka spalinowa lub elektryczna albo kosa spalinowa. Rzecz jasna wymaga jednak bardziej starannej konserwacji. Użytkując go należy pamiętać o dobrej jakości paliwie, regularnych wymianach oleju oraz filtrów.

Warto dodać, że zaawansowane traktorki mogą spełniać również funkcje inne niż koszenie trawy. Dzięki odpowiednim akcesoriom można ich używać m.in. do tzw. mulczowania trawnika oraz jego napowietrzania, a nawet do odśnieżania posesji i zbierania liści. Dzięki specjalnym przyczepkom użytkownik jest w stanie łatwo przetransportować pokos, ziemię, zrębki, trociny itp.

Najlepsze kosiarki samojezdne

Ambrogio L250 Elite

Ambrogio 4.0 Nexline Basic

Ambrogio 4.0 Nextline Eite

Zalety wyboru kosiarki do trawy samojezdnej

Jednak, co można zrobić mając duży trawnik a brak czasu na jego koszenie? Odpowiedzią jest zakup i profesjonalny montaż kosiarki do trawy samojezdnej, która bez problemów zastąpi traktorek do koszenia trawy, lub kosiarkę spalinową. Przy okazji kosząc trawnik kosiarką automatyczną, pozbędziemy się problemu usuwania skoszonej trawy i co najważniejsze, czas który rezerwowaliśmy sobie na koszenie trawy, będziemy mogli wykorzystać dla siebie, dla własnych przyjemności.

Chcesz przekonać się jak działa samojezdna kosiarka do trawy? odwiedź ROBOPUNKT w Łodzi ul. Złotno 126 [do zmiany CTA]/wypełnij formularz i zapytaj o produkt [formularz]

    lockusercartmagnifiercrossmenu
    Porównaj
    Porównanie ×
    Porównaj! Kontyynuj zakupy