0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Kosiarki automatyczne, bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Kosiarki automatyczne są całkowicie bezpieczne zarówno dla użytkowników, zwierząt domowych, jak i elementów infrastruktury ogrodowej. Producenci przywiązali bowiem wielką wagę do kwestii bezpieczeństwa. Każda automatyczna kosiarka posiada czujniki, które błyskawicznie unieruchamiają wykonane z nierdzewnej stali noże tnące, kiedy zostanie podniesiona. W górnej części urządzenia znajduje się też duży przycisk służący do awaryjnego wyłączenia kosiarki automatycznej. Gdy urządzenie najedzie na przeszkodę, taką jak drzewko, donica czy meble ogrodowe, po prostu delikatnie się odbija zmieniając tor jazdy. Z kolei czujnik deszczu odpowiada za to, by w przypadku opadów maszyna przerwała pracę i pojechała do stacji ładującej, gdzie będzie czekać na poprawę pogody. Opcja ta może być jednak wyłączona jeśli chcemy, żeby nasza kosiarka automatyczna kosiła także podczas opadów deszczu.

Prawidłowe ustalenie obszaru koszenia gwarantuje, że kosiarka automatyczna nie zniszczy Państwa rabatek ani nie wjedzie w żadne niepożądane miejsce, jak piaskownica, parking albo oczko wodne. Każdą kosiarkę można zaprogramować w ten sposób, by kosiła nie tylko jeden zwarty obszar trawnika, ale nawet aż osiem odrębnych trawników. Istnieją modele kosiarek automatycznych, które świetnie radzą sobie nie tylko na równych powierzchniach, ale także na stokach o znacznym nachyleniu – nawet 55 stopni. Specjalne koła zapobiegają ślizganiu się, a opcjonalnie używane kolce pozwalają poruszać się nawet po mocno zakrzywionym terenie.

Jeśli nasz krótki artykuł nie dostarczył Ci wszystkich informacji na temat kosiarek automatycznych, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź nasz ROBOPUNKT. w Łodzi ul. Złotno 126. Nasz specjalista odpowie na wszystkie pytania i pomoże wybrać odpowiednią kosiarkę automatyczną.

    lockusercartmagnifiercrossmenu
    Porównaj
    Porównanie ×
    Porównaj! Kontyynuj zakupy