Darmowa dostawa od 299 zł
*przesyłka do 30kg i do 150cm dł
0,00 

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Robot koszący zamiast traktorka do trawy, czy to w ogóle możliwe?

Każdy właściciel dużego terenu wie, jak ogromnym i uciążliwym problemem może być koszenie trawy. Równo przystrzyżony trawnik to jeszcze do niedawna wiele godzin ciężkiej pracy. Na przestrzeni lat, wiele się w tej kwestii zmieniło, a pojawiające się wciąż nowe urządzenia, okazywały się być dużo lepsze, niż ich poprzednicy. I tak, dla dużych terenów, idealnymi jeszcze do niedawna były traktorki do koszenia. Szybko jednak okazało się, że i one nie do końca spełniająca oczekiwania swoich właścicieli. W ten oto sposób pojawił się na rynku kolejny sprzęt, jakim jest dziś robot koszący i to właśnie on stanowi w chwili obecnej najbardziej pożądane urządzenie do pielęgnacji trawników.

Robot koszący idealnym rozwiązaniem dla każdego trawnika!

Roboty do koszenia trawy stanowią doskonałe rozwiązanie do codziennej pielęgnacji trawnika,  gwarantując najwyższej jakości koszenie każdego terenu zielonego. Dzięki takim robotom można cieszyć się pięknym wyglądem trawnika, bez potrzeby wykonywania pracy samodzielnie. Jazda traktorem zajmuje wiele godzin. Potrzeba więc do niej kierowcy, jak również i paliwa, aby sprzęt mógł działać. Tutaj wystarczy tylko odpowiednio podłączony system i dopasowane do terenu urządzenie, jakim jest robot koszący, by cała praca mogła zostać wykonana samodzielnie. Czy może więc być coś bardziej wygodnego i niezawodnego?

Robot koszący dla każdego rodzaju powierzchni!

To, co na pewno przemawia za zakupem robota koszącego, to jego zastosowanie w każdym terenie. Radzi on sobie bowiem zarówno w małym ogrodzie, jak również na murawie, na polu golfowym i na każdej innej powierzchni. Co więcej, nie straszny jest mu teren górzysty, pagórki i wzniesienia, a także rabaty, skalniaki i ścieżki ogrodowe. Wystarczy tylko odpowiednio rozplanować cały system i dobrać właściwego robota koszącego by sprzęt wykonywał swoją pracę zgodnie z tym, jak został zaprogramowany.

Utrzymanie trawnika w nienagannym stanie, nie należy do zadań łatwych i mało wymagających. Mając jednak robota koszącego wszystkie te problemy przestają mieć znaczenie. Dzięki nim właśnie mogą Państwo zadbać o komfort i wygodę, a do tego efekt końcowy warty wydanych na to pieniędzy. Pełna automatyka, inteligentny system, wszystko wykonywane zgodnie z założeniem i potrzebami właściciela terenu.

Doskonałe modele robotów koszących na duże powierzchnie prezentujemy poniżej:

https://robopunkt.pl/sklep/sklep-robopunkt/kosiarki-automatyczne-ambrogio/kosiarki-automatyczne-pro-line/ambrogio-l250i-elite-s15ah-robot-koszacy/

https://robopunkt.pl/sklep/sklep-robopunkt/kosiarki-automatyczne-ambrogio/kosiarki-automatyczne-pro-line/ambrogio-l350i-elite-15ah-robot-koszacy/

 

Wybierając nasz sklep, otrzymają Państwo nie tylko szeroki wachlarz produktów w atrakcyjnych cenach, ale także profesjonalne doradztwo w zakresie odpowiednich produktów oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na zakupiony sprzęt.

Odwiedzając ROBOPUNKT. w Łodzi ul. Złotno 126, przekonacie się jak działa robot koszący na testowych trawnikach. Nasz ekspert odpowie na wszystkie pytania a także pomoże wybrać właściwego robota do zadeklarowanej powierzchni lub skomplikowania trawnika.

 

    lockusercartmagnifiercrossmenuchevron-down