0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Montaż i instalacja robotów koszących

Montaż robotów koszących

Jesteśmy świadomi tego, jak ważną i istotną rolę odgrywa nie tylko sam zakup kosiarki automatycznej, ale także i jej montaż. Jako firma zajmująca się kompleksowo usługami w zakresie sprzedaży różnorodnych robotów koszących, wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom, gwarantując zarówno profesjonalny montaż robotów koszacych, jak również i serwis gwarancyjny oraz  pogwarancyjny.

 

Montaż kosiarek automatycznych 

Odpowiednia sprawność sprzętu koszącego możliwa jest przede wszystkim, dzięki odpowiednio zamontowanym elementom, tworzącym całość. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy Ambrogio, wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom i gwarantujemy pełną realizację zamówienia, począwszy od dostarczenia jej do Państwa, po dokonanie montażu. Kupując u nas, nie trzeba więc zupełnie niczym się martwić. Państwo dokonują zakupu - my kompleksowo realizujemy całe zamówienie, aż do pierwszego podłączenia sprzętu na Państwa trawniku. 

 

Serwis robotów koszących Ambrogio

W ramach zakupu sprzętu, otrzymują Państwo blisko 6 - letnią gwarancję, dlatego też w razie jakichkolwiek problemów, jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji. Choć jesteśmy przekonani o tym, że nas sprzęt jest wręcz perfekcyjny, zdarzają się sytuacje, gdy ulec może on awarii czy uszkodzeniu. Wystarczy niewłaściwe jego użytkowanie czy nieodpowiednie zabezpieczenie na czas zimowy, aby wraz z nowym sezonem, nie spełniały one swoich zadań. Jesteśmy więc do dyspozycji, zarówno przez okres sześciu lat serwisu gwarancyjnego, jak również i w ramach serwisu pogwarancyjnego. 

Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest Państwu pomoc - jesteśmy do dyspozycji

instalacja kosiarki automatycznej

Robopunkt - sklep z kosiarkami

 

 

Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
    lockusercartmagnifiercrossmenu
    Porównaj
    Porównanie ×
    Porównaj! Kontyynuj zakupy