0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Montaż i instalacja robotów koszących

Montaż robotów koszących

Jesteśmy świadomi tego, jak ważną i istotną rolę odgrywa nie tylko sam zakup kosiarki automatycznej, ale także i jej montaż. Jako firma zajmująca się kompleksowo usługami w zakresie sprzedaży różnorodnych robotów koszących, wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom, gwarantując zarówno profesjonalny montaż robotów koszacych, jak również i serwis gwarancyjny oraz  pogwarancyjny.

 

Montaż kosiarek automatycznych 

Odpowiednia sprawność sprzętu koszącego możliwa jest przede wszystkim, dzięki odpowiednio zamontowanym elementom, tworzącym całość. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy Ambrogio, wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom i gwarantujemy pełną realizację zamówienia, począwszy od dostarczenia jej do Państwa, po dokonanie montażu. Kupując u nas, nie trzeba więc zupełnie niczym się martwić. Państwo dokonują zakupu - my kompleksowo realizujemy całe zamówienie, aż do pierwszego podłączenia sprzętu na Państwa trawniku. 

 

Serwis robotów koszących Ambrogio

W ramach zakupu sprzętu, otrzymują Państwo blisko 6 - letnią gwarancję, dlatego też w razie jakichkolwiek problemów, jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji. Choć jesteśmy przekonani o tym, że nas sprzęt jest wręcz perfekcyjny, zdarzają się sytuacje, gdy ulec może on awarii czy uszkodzeniu. Wystarczy niewłaściwe jego użytkowanie czy nieodpowiednie zabezpieczenie na czas zimowy, aby wraz z nowym sezonem, nie spełniały one swoich zadań. Jesteśmy więc do dyspozycji, zarówno przez okres sześciu lat serwisu gwarancyjnego, jak również i w ramach serwisu pogwarancyjnego. 

Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest Państwu pomoc - jesteśmy do dyspozycji

instalacja kosiarki automatycznej

Robopunkt - sklep z kosiarkami

 

 

    lockusercartmagnifiercrossmenu
    Porównaj
    Porównanie ×
    Porównaj! Kontyynuj zakupy