0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Dysza rotacyjna R-VAN 18, 45-270 st., Rain Bird

Dysza rotacyjna R-VAN 18, 45-270 st., Rain Bird

You may also like…

36,00

10 w magazynie

Zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Dysza rotacyjna Rain Bird R-VAN 18, 45-270 st.

Dysza rotacyjna Rain Bird R-VAN 18 o zasięgu 4,0 - 5,5 m i  ręcznym ustawieniem kąta pracy od 45° do 270° to innowacyjne rozwiązanie poszerzające asortyment zraszaczy rotacyjnych o kolejne, niedostępne wcześniej zasięgi. Dysza posiada idealną proporcję wydatku wody do możliwości absorpcyjnych gleby. Dzięki precyzji pokrycia pozwalającej znacznie skrócić czas nawadniania oraz zmniejszonemu przepływowi użytkownik oszczędza do 60% wody. Pracująca dysza tworzy grube strumienie wody, które są wyjątkowo odporne na podmuchy wiatru. Regulacja dyszy nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi.

Charakterystyka dyszy rotacyjnej:

 • Dopasowana dawka opadowa niezależnie od promienia, kąta i kształtu zraszania.
 • Niska dawka opadowa zmniejszająca odpływ wody i erozję.
 • Ręczne ustawianie kąta i promienia bez użycia specjalnych narzędzi.
 • Funkcja „pociągnij do góry, aby przepłukać” oczyszcza dyszę z brudu i zanieczyszczeń.
 • Utrzymanie efektywnego działania przy wysokim ciśnieniu roboczym bez mgławienia.
 • Kompatybilne ze wszystkimi modelami głowic deszczujących, przedłużek oraz adapterów Rain Bird.

Dysza R-VAN jest wykonana z tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV oraz posiada zdejmowany filtr chroniący dyszę przed jej zapychaniem.

Zakres ciśnienia: 2,1 - 3,8 bar

Zalecane ciśnienie robocze: 3,1 bar

Zasięg: 4,0 - 5,5 m

Zakres kąta: 45° - 270°

No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy