0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Ambrogio L15 Deluxe 600 m2

Ambrogio L15 Deluxe do samodzielnego montażu

Model o futurystycznych kształtach, stworzony dla małych ogrodów, które potrzebują bezbłędnego cięcia trawy. Wydajne cykle robocze umożliwiają szybkie i precyzyjne koszenie. Co więcej, dzięki procesorom najnowszej generacji, silnikom bezszczotkowym, akumulatorom litowo-jonowym i ostrzu o średnicy 15 cm, Kosiarka automatyczna Ambrogio L15 Deluxe może obsługiwać nawet do 4 oddzielnych obszarów. Wyposażony w Bluetooth robot, może być programowany i obsługiwany zdalnie przy pomocy aplikacji Ambrogio Remote.

5579,00

Brak w magazynie

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Robot koszący Ambrogio L15 Deluxe 600 m2

Robot koszący L15 Deluxe to niewielki, lekki, cichy i przede wszystkim bardzo wydajny sprzęt. Doskonały to małych ogrodów, o powierzchni do 600 m2, w których ważne jest regularne dbanie o trawę tak, by ta była nie tylko doskonale skoszona, ale i odpowiednio wypielęgnowana. Automatyczna kosiarka rozrzuca trawę, która stanowi naturalny nawóz i wpływa na jej odżywienie, co przekłada się na gęstość, intensywne zabarwienie czy równy wzrost.

L15 Deluxe ma nowoczesną budowę, wyposażony jest w wysokiej klasy silniki bezszczotkowe i wydajny akumulator litowo-jonowy, umożliwiający pracę do 2,5h na pełnym naładowaniu. Automatyczna kosiarka Ambrogio działa cicho, a sterować nią można z pomocą dotykowej klawiatury i wyświetlacza ledowego bądź też zdalnie, przy pomocy aplikacji Ambrogio Remote.

Zalety kosiarki automatycznej Ambrogio L15 Deluxe 600 m2

 • Praca na terenie płaskim i na zboczach o nachyleniu do 45%
 • Czujnik deszczu
 • Czujnik uniesienia
 • Tryb Eko optymalizujący proces koszenia i oszczędzający baterię
 • Wysokości koszenia w zakresie od 20mm do 70mm
 • Mulczowanie
  Czujnik wykrywania przeszkody
 • Obsługa do czterech odrębnych trawników
 • Możliwość dokupienia do modułu ZCS Connect, umożliwiającego zdalną kontrolę nad L15 Deluxe
Ambrogio L15 deluxe
System koszenia:
Producent:
Powierzchnia koszenia:
m2
Szerokość koszenia:
cm
Regulacja wysokości:

Wysokość koszenia: 

Czas pracy:

Czas ładowania:
min.
Pojemność akumulatora:
Ah
Nachylenie: 
%
Wyświetlacz:

Komunikacja:

Gwarancja:
lata
Czujnik deszczu:

Wymiary dł/szer/wys:

Waga:
kg.
Hałas:
dB

Stopień szczelności:

No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy