0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Greenworks Optimow 10 - 1000 m2

Inteligentny robot koszący Optimow 10 Robot koszący Greenworks Optimow 10 wykorzystuje moduł GSM do kontroli samodzielnego koszenia przy pomocy aplikacji mobilnej GreenGuide. Innowacje technologiczne mają na celu uproszczenie życia i zwiększenie czasu wolnego. W związku z tym wiele procesów przechodzi na automatyzację - jest coraz więcej maszyn, które "stoją na miejscu" człowieka i wykonują jego […]

4920,00

1 w magazynie

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Galeria
Wideo
INSTRUKCJA

Inteligentny robot koszący Optimow 10

Robot koszący Greenworks Optimow 10 wykorzystuje moduł GSM do kontroli samodzielnego koszenia przy pomocy aplikacji mobilnej GreenGuide.

Innowacje technologiczne mają na celu uproszczenie życia i zwiększenie czasu wolnego. W związku z tym wiele procesów przechodzi na automatyzację - jest coraz więcej maszyn, które "stoją na miejscu" człowieka i wykonują jego pracę ręczną. Tak jak właśnie robot koszący Optimow 10®.

Jednakże aby uzyskać wysokiej jakości trawnik oraz cieszyć się błogim spokojem, na początek należy przestrzegać kilku punktów:

Obszar, który ma być koszony przez robota musi być ograniczony do specjalnego przewodu, którego koniec i początek jest zamknięty u podstawy, czyli stacji ładowania. Konieczne jest również uwzględnienie wszystkich obiektów krajobrazowych, które znajdują się w obszarze roboczym. Pomimo zainstalowanych w urządzeniu czujników przeszkód, nie będzie ono w stanie rozpoznać miejsca oczka wodnego lub kwietnika (ponieważ nie mają one określonej wysokości oraz stałego mocnego połączenia z gruntem), dlatego należy je ograniczyć przewodem. W przeciwnym razie ucierpią nie tylko przedmioty dekoracyjne, ale i sam robot.

Robot porusza się według algorytmu ruchu losowego, odbijając się od przewodu granicznego i przeszkód stałych. Jako użytkownik możesz ustawić 5 różnych punktów startowych pracy robota i okreslić ich częstostiwość.

Zastosowanie opcji dodatkowego 3-ego przewodu doprowadzającego pozwala robotowi na znalezienie najkrótszej drogi powrotu do stacji ładowania oraz jest pomocne przy tworzeniu wielu stref koszenia, gdyż pozwala robotowi na dostanie się poprzez wąskie przesmyki do innych części ogrodu (minimalny kąt przejścia dla robota to 60 cm).

Robot jest wyposażony dodatkowo w wewnętrzny czujnik deszczu i mrozu, połączony poprzez GSM ze światową aplikacją pogodową. Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet w przelotne, krótkotrwałe opady deszczu, robot będzie wykonywał swoją pracę, a nie szukał stacji ładowania do schronienia, a następnie czekał w niej długi czas na ponowne wyjście. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej normy stopnia wodoszczelności obudowy IPX5. Pozwala ona także na komplesowe i dokładne czyszczenie tarczy i noży tnących dla osiągnięcia wysokiej jakości trawnika.

POLSKA GWARANCJA TYLKO PRZY ZAKUPIE W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY.

System koszenia:
przewodowy
Producent:
Greenworkas
Powierzchnia koszenia:
1000 m2
Szerokość koszenia:
22 cm
Regulacja wysokości:
ręczna
Wysokość koszenia: 
20-60
Czas pracy:
70
Czas ładowania:
140 min.
Pojemność akumulatora:
2 Ah
Nachylenie: 
35 %
Wyświetlacz:
nie
Komunikacja:
GSM, GPS, Bluetooth
Gwarancja:
3 lata
Czujnik deszczu:
tak
Wymiary dł/szer/wys:
620/500/260
Waga:
11 kg.
Hałas:
60 dB

Stopień szczelności:
IPX5
Zobacz także

Original price was: 8999,00zł.Current price is: 7990,00zł.

ZOBACZ PRODUKT
    lockusercartmagnifiercrossmenu
    Porównaj
    Porównanie ×
    Porównaj! Kontyynuj zakupy