0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Greenworks Optimow 7 - 750 m2

Robot koszący OptiMow 7, Bluetooth, 750m2 Robot koszący Greenworks OptiMow 7, wykorzystuje moduł Bluetooth do kontroli jego samodzielnego koszenia, przy pomocy aplikacji mobilnej GreenGuide. Ciągłymi źródłami postępu technologicznego są innowacje mające na celu uproszczenie życia, zwiększenie czasu wolnego. W związku z tym wiele procesów przechodzi na automatyzację - jest coraz więcej maszyn, które "stoją na […]

3570,00

1 w magazynie

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Galeria
Wideo
INSTRUKCJA

Robot koszący OptiMow 7, Bluetooth, 750m2

Robot koszący Greenworks OptiMow 7, wykorzystuje moduł Bluetooth do kontroli jego samodzielnego koszenia, przy pomocy aplikacji mobilnej GreenGuide.

Ciągłymi źródłami postępu technologicznego są innowacje mające na celu uproszczenie życia, zwiększenie czasu wolnego. W związku z tym wiele procesów przechodzi na automatyzację - jest coraz więcej maszyn, które "stoją na miejscu" człowieka i wykonują jego pracę ręczną. Dzisiaj duża część współczesnych ludzi poświęca większość swojego osobistego czasu na pracę. A poziom obciążenia pracą tylko się zwiększa tak, że minuty błogiego relaksu są jak niedopuszczalny luksus. Ten proces dotyczy także między innymi koszenia.

Jednakże, aby uzyskać wysokiej jakości trawnik oraz cieszyć się błogim spokojem, na początek należy przestrzegać kilku punktów oraz solidnie się przygotować.

OptiMow 7® - został stworzony, aby ułatwić Ci życie.

Obszar, który ma być koszony przez robota, musi być ograniczony do specjalnego przewodu, którego koniec i początek jest zamknięty u podstawy, czyli stacji ładowania. Konieczne jest również uwzględnienie wszystkich obiektów krajobrazowych, które znajdują się w obszarze roboczym. Pomimo zainstalowanych w urządzeniu czujników przeszkód, nie będzie ono w stanie rozpoznać miejsca oczka wodnego lub kwietnika (ponieważ nie mają one określonej wysokości oraz stałego mocnego połączenia z gruntem), dlatego należy je ograniczyć przewodem. W przeciwnym razie ucierpią nie tylko przedmioty dekoracyjne, ale i sam robot.

Robot porusza się według algorytmu ruchu losowego, odbijając się od przewodu granicznego i przeszkód stałych. Jako użytkownik możesz ustawić 5 różnych punktów startowych pracy robota i okreslić ich częstostiwość.

Innowacyjne zastosowanie opcji dodatkowego 3 przewodu doprowadzającego pozwala robotowi na znalezienie najkrótszej drogi powrotu do stacji ładowania oraz jest pomocne przy tworzeniu wielu stref koszenia, gdyż pozwala robotowi na dostanie się poprzez wąskie przesmyki do innych części ogrodu (minimalny kąt przejścia dla robota to 60 cm) .

Nie musisz obawiać się deszczu. Nawet intensywny, krótki opad deszczu nie jest w stanie uszkodzić mechanicznie Twojego robota. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej normy stopnia wodoszczelności obudowy IPX5. Pozwala ona także na komplesowe i dokładne czyszczenie tarczy i noży tnących dla osiągnięcia wysokiej jakości trawnika.

POLSKA GWARANCJA TYLKO PRZY ZAKUPIE W AUTORYZOWANYCH PUNKTACH SPRZEDAŻY.

System koszenia:
przewodowy
Producent:
Greenworks
Powierzchnia koszenia:
750 m2
Szerokość koszenia:
21 cm
Regulacja wysokości:
ręczna
Wysokość koszenia: 
20-60
Czas pracy:
60
Czas ładowania:
70 min.
Pojemność akumulatora:
2 Ah
Nachylenie: 
30 %
Wyświetlacz:
nie
Komunikacja:
Bluetooth
Gwarancja:
3 lata
Czujnik deszczu:
nie
Wymiary dł/szer/wys:
570/360/250
Waga:
7,2 kg.
Hałas:
60 dB

Stopień szczelności:
IPX5
Zobacz także

Original price was: 8999,00zł.Current price is: 7990,00zł.

ZOBACZ PRODUKT
    lockusercartmagnifiercrossmenu
    Porównaj
    Porównanie ×
    Porównaj! Kontyynuj zakupy