| Powierzchnia koszenia - zalecana | 12000m2 |
|---|---|
| Czas ładowania | około 50 minut |
| Czas pracy | Brak danych. |
| Czujnik deszczu | Tak |
| Dysk dokaszający | Tak |
| Gwarancja | 3 lata |
| Hałas | 60 dB |
| Ilość ostrzy | 12 |
| Ilość stref | |
| Kamera | Tak (Vision-AI) |
| Komunikacja | 4G, Bluetooth, Wi-Fi |
| Liczba dysków tnących | 2 |
| Moduł 4G | Brak danych. |
| Nachylenie | 90 % (42°) |
| Napęd | AWD (4WD) |
| Pojemność akumulatora | 8Ah |
| Pokonywanie przeszkód w pionie | brak danych |
| Powierzchnia koszenia -max | 12 000 m² / 48 h |
| Praca w nocy | Tak |
| Producent | Sunseeker |
| Regulacja wysokości | Elektryczna, w aplikacji |
| Silnik noża | 190W |
| Sterowanie głosowe | Nie |
| Stopień szczelności | IPX6 |
| System koszenia | AONavi™ 2.0 (nRTK + VSLAM 2.0) |
| Systematyczny wzór koszenia | Tak |
| Szerokość koszenia | 43 cm |
| Waga | 28 kg |
| Wymiary dł/szer/wys | 83 × 81 × 30,5 cm |
| Wysokość koszenia | 20 – 100 mm |
| Wyświetlacz | Tak |
Nowość
Serwis zimowy -15%
- 12000m2
- Sunseeker
Robot koszący Sunseeker Elite X9
Darmowa dostawa
Serwis zimowy -15%
Raty 10 x 0%
21900,00zł z VAT
Poprzednia najniższa cena: 21900,00zł.
Brak w magazynie
Dodaj do porównania
SKU: R72151
Brak w magazynie
Chcesz otrzymać powiadomienie, kiedy ten produkt będzie ponownie dostępny?
Czas ładowania:
około 50 minut
Czas pracy:
Brak danych.
Gwarancja:
3 lata
Nachylenie:
90 % (42°)
Powierzchnia koszenia - zalecana:
12000m2
Producent:
Sunseeker
Szerokość koszenia:
43 cm
Potrzebujesz pomocy specialisty?






