0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Noże robota Husqvarna Endurance 9szt. Tytan

Noże robota Husqvarna Endurance 9szt. Tytan Zestaw składający się z dziewięciu ostrzy Endurance wzmacnianych warstwą tytanu. Noże Endurance przeznaczone są dla kosiarek firmy Husqvarna, Gardena, McCulloch i Flymo. Ich główną zaletą - ale nie jedyną - jest wysoka jakość wykonania. Podstawa to stal nierdzewna, która została pokryta powłoką tytanu. Dzięki temu ostrza Endurance są niezwykle […]

You may also like…

39,00

500 w magazynie

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Noże robota Husqvarna Endurance 9szt. Tytan

Zestaw składający się z dziewięciu ostrzy Endurance wzmacnianych warstwą tytanu.

Noże Endurance przeznaczone są dla kosiarek firmy Husqvarna, Gardena, McCulloch i Flymo. Ich główną zaletą - ale nie jedyną - jest wysoka jakość wykonania. Podstawa to stal nierdzewna, która została pokryta powłoką tytanu. Dzięki temu ostrza Endurance są niezwykle odporne na złamania, a także ścieranie i korozję. Konstrukcja Quadra Edge to cztery krawędzie tnące, co przekłada się na wysoką efektywność ich działania i pozwala na szybką pracę robota przy zachowaniu dużej dokładności.

W zestawie znajduje się dziewięć śrub mocujących – każdy nóż do robota koszącego ma otwór, dzięki któremu można szybko i dokładnie go zamontować.

 

No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
    lockusercartmagnifiercrossmenu
    Porównaj
    Porównanie ×
    Porównaj! Kontyynuj zakupy