0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Noże robota Husqvarna Enhance 9szt. Tytan

Noże robota Husqvarna Enhance 9szt. Tytan Ostrza Enchance to połączenia nowoczesnych technologii w celu zapewnienia maksymalnie wydajnego koszenia trawnika. Zestaw, na który składa się dziewięć ostrzy Husqvarna Enchance, przeznaczony jest dla kosiarek z linii Automower. Zostały wykonane ze stali szybkotnącej, a dodatkowo pokryto je powłoką z tytanu. Dzięki temu znacznie wzmocniona została ich wytrzymałość. Nie […]

You may also like…

49,00

499 w magazynie

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Noże robota Husqvarna Enhance 9szt. Tytan

Ostrza Enchance to połączenia nowoczesnych technologii w celu zapewnienia maksymalnie wydajnego koszenia trawnika.

Zestaw, na który składa się dziewięć ostrzy Husqvarna Enchance, przeznaczony jest dla kosiarek z linii Automower. Zostały wykonane ze stali szybkotnącej, a dodatkowo pokryto je powłoką z tytanu. Dzięki temu znacznie wzmocniona została ich wytrzymałość. Nie tylko umożliwia to bardziej wydajną pracę, ale również znacznie redukuje ryzyko złamania ostrza, podnosząc bezpieczeństwo pracy robota.

W osiągnięciu optymalnych efektów pomaga sama konstrukcja ostrzy – mają one dwie wyprofilowane krawędzie tnące. Pozwala to na osiągniecie doskonałych efektów koszenia. Jeśli chodzi o sam montaż noża, nie ma z tym problemu dzięki specjalnie wyciętemu otworowi na załączoną do zestawu śrubę mocującą. Założenie nowego ostrza jest łatwym i szybki procesem.

No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
    lockusercartmagnifiercrossmenu
    Porównaj
    Porównanie ×
    Porównaj! Kontyynuj zakupy