0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Noże robota Worx, Kress 9szt.

Noże robota Worx, Kress 9szt. Wysokiej jakości noże do robotów koszących popularnych marek - Nac, Kress, Worx i innych. Zamienniki oryginalnych elementów. Zestaw dziewięciu noży przeznaczonych do robotów koszących. Są dostarczane w zestawie wraz ze śrubami montażowymi, a sam montaż przebiega szybko i nie wymaga żadnych specjalistycznych narzędzi. Materiałem wykonania noży do robotów koszących jest […]

30,00

479 w magazynie

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Noże robota Worx, Kress 9szt.

Wysokiej jakości noże do robotów koszących popularnych marek - Nac, Kress, Worx i innych. Zamienniki oryginalnych elementów.

Zestaw dziewięciu noży przeznaczonych do robotów koszących. Są dostarczane w zestawie wraz ze śrubami montażowymi, a sam montaż przebiega szybko i nie wymaga żadnych specjalistycznych narzędzi. Materiałem wykonania noży do robotów koszących jest stal nierdzewna. Dzięki temu cechują się one dużą odpornością na ścieranie, korozję oraz wpływ czynników zewnętrznych. Mają takie same właściwości tnące jak oryginalne noże, dlatego praca robota koszącego będzie nadal precyzyjna i wydajna.

Każdy znajdujący się w zestawie nóż do robota koszącego pasuje do modeli marek:

 • Nac
 • Kress
 • Worx Landroid
 • Landxcape
 • Einhell
 • Grouw

Znajdujące się w zestawie noże do robotów koszących mają precyzję cięcia jak oryginalne, dlatego po ich montażu nie zmieni się wydajność pracy urządzenia. Pozwala to utrzymać tereny zielone w należytym porządku. Wymiar każdego z noży wynosi 18 x 36 mm.

System koszenia:
Producent:
Powierzchnia koszenia:
m2
Szerokość koszenia:
cm
Regulacja wysokości:

Wysokość koszenia: 

Czas pracy:

Czas ładowania:
min.
Pojemność akumulatora:
Ah
Nachylenie: 
%
Wyświetlacz:

Komunikacja:

Gwarancja:
lata
Czujnik deszczu:

Wymiary dł/szer/wys:

Waga:
kg.
Hałas:
dB

Stopień szczelności:

No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy