fbpx
Roboty koszące
0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Dlaczego warto kupić robot koszący Ambrogio?

Dlaczego warto kupić robot koszący Ambrogio?

Każdy, kto rozważa zakup kosztownego urządzenia, zastanawia się, na co się zdecydować i pragnie się upewnić, że będzie to udana inwestycja. Nie inaczej jest, gdy chodzi o roboty koszące. Jednym z liderów branży jest włoski producent – marka Ambrogio. Zastanawiasz się, dlaczego warto kupić robot koszący Ambrogio? Co wyróżnia te sprzęty na tle konkurencji? Sprawdź przygotowane przez eksperta informacje!

Czym są roboty koszące Ambrogio?

Roboty koszące to inteligentne urządzenia, które dzięki odpowiedniej technologii i konstrukcji, samoczynnie koszą trawniki na określonej powierzchni. Marka Ambrogio jest włoskim producentem, który od wielu lat dostarcza zaawansowane rozwiązania, mające na celu skuteczne koszenie trawnika i jego pielęgnację. Innowacyjne, designerskie, wyposażone w wiele nowoczesnych funkcji i technologii. Skutecznie ścinają źdźbła trawy, a przy tym sprawiają, że właściciel niczym nie musi się martwić – cała procedura dzieje się samoczynnie, wedle zaplanowanego harmonogramu. Możliwe jest kontrolowanie pracy robotów Ambrogio w aplikacji i dopasowywanie ustawień do potrzeb.

Co wyróżnia roboty koszące Ambrogio?

Oferta robotów koszących nieustannie się powiększa. Do gry wchodzą kolejni gracze, a osoby rozważające zakup urządzenia wahają się, na jakie rozwiązanie postawić. Marka Ambrogio działa w branży od 1985 roku, pracując sumiennie na miano jednego z jej liderów. Obecnie roboty są projektowane, produkowane i wdrażane w całości przez Zucchetti Centro Sistemi SpA (ZCS). Automatyczne kosiarki cieszą się renomą wśród użytkowników, którzy latami eksploatują swoje urządzenia, a gdy przychodzi czas na zmianę na nowszy model, niemal zawsze pozostają przy marce. Dlaczego warto kupić robot Ambrogio? Oto kilka kluczowych zalet!

Pojemna bateria

Jedną z istotniejszych kwestii w robotach koszących są wydajne podzespoły. A do takich właśnie zaliczamy akumulator. Marka Ambrogio stawia na pojemne baterie, które umożliwiają nieprzerwaną, wielogodzinną pracę urządzenia. Co więcej, gdy sprzęt wykryje, że akumulator już się wyczerpuje, to samoistnie wraca do stacji dokującej. Po naładowaniu baterii, kosiarka wznawia koszenie tam, gdzie skończyła pracę lub gdzie zostanie zaplanowane koszenie. Warto też wspomnieć, że dzięki pojemnej baterii zostaje zredukowana ilość cykli ładowania, co jednocześnie wydłuża jej żywotność.

Wysokiej klasy noże

Niepodważalną zaletą robotów koszących Ambrogio jest precyzyjne cięcie trawy. Umożliwiają to solidne i ostre noże ze stali szlachetnej (4, 8 lub 12 ostrzy). Szerokość noży jest różna, w zależności od modelu urządzenia i może wynosić 25 cm, 29 cm lub nawet 36 cm. Wysokiej klasy noże nie wymagają częstej wymiany, jak ma to miejsce w przypadku robotów konkurencyjnych marek, a jedynie sporadycznego ostrzenia. Jeśli jednak dojdzie do uszkodzenia noży, wówczas bez większych trudności można zamówić nowe na wymianę.

Łatwa obsługa

Atutem marki Ambrogio jest to, że jej urządzenia są niesamowicie inteligentne i wyposażone w zaawansowane algorytmy. Dzięki temu sterowanie nimi jest banalnie proste – wystarczy dostęp do aplikacji Ambrogio Remote. Co ciekawe, sprzętem można sterować nawet głosowo za pomocą Siri, Google Home lub Alexy. Jeśli będziesz potrzebować pomocy przy obsłudze robota, możesz zawsze liczyć na ekspertów Robopunkt, którzy znają te sprzęty od przysłowiowej podszewki!

Zaawansowane funkcje

Masz dość koszenia trawnika, bo jest to czasochłonne i męczące, a do tego plany nierzadko krzyżuje Ci pogoda? Robot koszący Ambrogio wyręczy Cię, a jego zaawansowane funkcje sprawią, że trawnik zawsze będzie idealnie przystrzyżony.

Urządzenie posiada wiele atrakcyjnych rozwiązań – m.in. praca wg ustalonego harmonogramu, czujnik poziomu skoszonej trawy, czujniki wykrywające przeszkody, działanie na nawet dużej pochyłości terenu, kolczaste koła dla lepszej przyczepności, moduł GPS i wirtualne mapy (w niektórych modelach), czujniki: przewrócenia, uniesienia, zderzeniowe, skarp i schodów, nachylenia, deszczu.

Roboty Ambrogio kosić trawę na małych trawnikach, jak i na wielkich powierzchniach trawiastych, do nawet 20 000 m2. Co więcej, obsługują zwykle od 4 do 8 niezależnych trawników (obszarów oddzielonych np. krawężnikami, obrzeżami, ścieżkami, rabatami). Na uwagę zasługują też duża prędkość koszenia czy napęd na cztery koła, które przekładają się na wysoką wydajność pracy.

Design

Ambrogio to niesamowicie dopracowane urządzenia, które zachwycają jakością, precyzją i.. designem! Prezentują się niczym małe samochodziki lub quady (zależnie od modelu), jednocześnie gwarantując naprawdę wydajne działanie. Każdy sprzęt jest wykonany z dbałością o detale, przez co nie tylko prezentuje się efektownie, ale i służy latami!

    lockusercartmagnifiercrossmenuchevron-down