0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Roboty koszące do 500m2

Wypielęgnowany trawnik jest piękną ozdobą, ale trudno jest regularnie dbać o duże połacie zieleni. To nie tylko zadanie czasochłonne i pracochłonne, ale często też związane z dużymi wydatkami. Wygodnym, nowoczesnym oraz opłacalnym rozwiązaniem jest automatyzacja. Polecamy najlepsze roboty koszące do 500m2!

Roboty koszące do 500m2 – dlaczego warto je mieć?

Roboty koszące do 500m2 to niezwykle praktyczne udogodnienie. Liczne zalety korzystania z takiego sprzętu sprawiają, że staje się coraz popularniejszy – nie tylko w przypadku stadionów czy innych dużych, publicznych terenów, ale też w warunkach prywatnych, przy domach i na działkach.

Dlaczego warto zdecydować się na robota koszącego do 500m2? Taki sprzęt przede wszystkim:

 • skutecznie zastępuje człowieka, zwalniając z ciężkiej, czasochłonnej pracy;
 • pomaga w łatwy sposób regularnie dbać o wygląd oraz kondycję trawnika (przy okazji wykonuje zabieg mulczowania, czyli nawozi i odżywia glebę pokosem);
 • dostosowuje trasę oraz działanie do wykrytych przeszkód czy innych zjawisk (np. miejsc z bardziej bujną trawą);
 • jest odporny nawet na intensywną eksploatację;
 • zawsze jest gotowy do pracy, zgodnie z ustalonym harmonogramem lub poza nim.

Polecane przez Robopunkt

Szukasz robota koszącego do 500m2? Wybierz wydajny, wytrzymały, niezawodny model od znanego producenta. Przedstawiamy urządzenia polecane przez Robopunkt:

 • Kress Mission Nano 600 – zaawansowany technologicznie sprzęt, umożliwiający precyzyjne koszenie dzięki trzem ostrzom o zmiennym kierunku wirowania. Jest przystosowany do pracy nawet na nierównomiernym terenie. Doskonale sprawdza się bez nadzoru na obszarach zabudowanych (o powierzchni aż do 1000 m2).
 • Greenworks Optimow 5 - 550 m2 – propozycja w bardzo przystępnej cenie. Solidny, wodoodporny model z modułem Bluetooth umożliwiającym kontrolę jego działania przez aplikację mobilną GreenGuide. Robot działa na obszarze wytyczonym przez specjalny przewód.
 • Segway Navimow i108E – opcja premium, idealna do trawników o powierzchni do 800 m². Działa bez przewodów obwodowych, ponieważ automatycznie mapuje teren dzięki funkcji MapAssist. System EFLS 2.0 (Exact Fusion Locating System) precyzyjnie określa położenie robota, a kamera VisionFence korzystająca ze sztucznej inteligencji rozpoznaje ponad 20 rodzajów przeszkód.

Każdy z powyższych produktów doskonale sprawdzi się jako robot koszący do 500m2. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto jednak wziąć pod uwagę szereg indywidualnych kryteriów, m.in. ukształtowanie terenu, parametry techniczne (np. pojemność baterii, objętość pojemnika na trawę) czy po prostu możliwości finansowe.

Gdzie kupić kosiarki automatyczne?

Wiele osób planuje inwestycję w taki sprzęt, ale nie wie, gdzie kupić kosiarki automatyczne. Najlepiej wybrać sprawdzoną firmę, specjalizującą się w dystrybucji urządzeń tego typu.

W ofercie Robopunkt dostępne są jedynie najlepsze na rynku modele od renomowanych producentów, w różnych przedziałach cenowych. Kompleksowo zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale też montażem urządzeń (m.in. rozkładaniem przewodów i dostosowaniem terenu).

Zapewniamy w pełni indywidualne podejście i chętnie służymy radą w zakresie doboru odpowiedniego robota koszącego. Do tego gwarantujemy szybką, fachową pomoc ze strony doświadczonych serwisantów, którzy w razie kłopotów ze sprzętem szybko przywrócą go do sprawności.

Zapraszamy do sprawdzenia polecanych przez nas modeli kosiarek automatycznych, a także zachęcamy do przejrzenia innych produktów z naszego katalogu. W razie pytań doświadczeni konsultanci sprawnie wszystko wyjaśnią – wystarczy zadzwonić lub wysłać wiadomość e-mail.

 

14 kwietnia 2024
Roboty koszące do 500m2

Wypielęgnowany trawnik jest piękną ozdobą, ale trudno jest regularnie dbać o duże połacie zieleni. To nie tylko zadanie czasochłonne i pracochłonne, ale często też związane z dużymi wydatkami. Wygodnym, nowoczesnym oraz opłacalnym rozwiązaniem jest automatyzacja. Polecamy najlepsze roboty koszące do 500m2! Roboty koszące do 500m2 – dlaczego warto je mieć? Roboty koszące do 500m2 to […]

Read More
Wróć do Bloga
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy