0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Sterownik wewnętrzny ESP-TM2 I4 WiFi Rain Bird

Sterownik wewnętrzny ESP-TM2 I4 WiFi Rain Bird Sterownik systemów nawadniania ESP-TM2 jest idealnym rozwiązaniem dla podstawowych zastosowań mieszkaniowych. Zbudowany w oparciu o strategię Rain Bird The Intelligent Use of Water®, ten sterownik oferuje proste i praktyczne funkcje oszczędzania wody Model TM2 został z stworzony jako następca popularnego modelu RZXe, z myślą o intuicyjnej i niezwykle […]

You may also like…

469,99

Brak w magazynie

Zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Sterownik wewnętrzny ESP-TM2 I4 WiFi Rain Bird

Sterownik systemów nawadniania ESP-TM2 jest idealnym rozwiązaniem dla podstawowych zastosowań mieszkaniowych. Zbudowany w oparciu o strategię Rain Bird The Intelligent Use of Water®, ten sterownik oferuje proste i praktyczne funkcje oszczędzania wody

Model TM2 został z stworzony jako następca popularnego modelu RZXe, z myślą o intuicyjnej i niezwykle łatwej możliwości prgoramowania.  Programator umożliwia elastyczne funkcje planowania automatycznego systemu nawadniania dla ogrodów przydomowych jaki i mniejszych instalacji publicznych. Model TM2 posiada możliwość podpięcia modułu LNK WiFI Ready (do zakupienia osobno) rozszerzający o zdalne sterowanie nawadnianiem z aplikacji oraz korzystanie z komercyjnej prognozy pogody dla lepszego efektu nawodnienia i oszczędności w zużyciu wody.

Sterownik ESP-TM2 można rozbudować o obsługę WiFi i zdalne sterowanie z telefonu poprzez instalację modułu LNK2 WiFi

 

Główne cechy:

 • Możliwość ustawienia stałego kalendarza dni wolnych w każdym programie (w przypadku harmonogramów nieparzystych/parzystych/cyklicznych )
 • 3 dostępne programy i maksymalnie 4 pory uruchomienia dla każdego programu
 • Program Contractor Default™ umożliwia proste zapisywanie i wczytywanie niestandardowych harmonogramów
 • Funkcja opóźnienia nawadniania o maks. 14 dni i automatycznego wznawiania nawadniania po upływie tego opóźnienia
 • Funkcja obejścia czujnika deszczu pozwala na określanie, które sekcje będą reagować na sygnały z czujnika deszczu
 • Ręczne sezonowe korekty programów pozwalają na łatwe zmniejszanie lub zwiększanie intensywności nawadniania w wybranych programach

Dodatkowo:

 • Możliwość modernizacji o funkcję zdalnego monitorowania i kontrolowania przez Wi-Fi za pośrednictwem urządzeń przenośnych z systemem operacyjnym iOS lub Android (po zainstalowaniu oddzielnie sprzedawanego modułu LNK2 WiFi)
 • Pobierane z internetu informacje pogodowe mogą być wykorzystywane do wprowadzania codziennych korekt w harmonogramie nawadniania, co zapewnia oszczędność nawet 30% wody (po zainstalowaniu oddzielnie sprzedawanego modułu LNK2 WiFi)

 

Specyfikacja:

 • Ilość sekcji: 4
 • Lokalizacja: wewnętrzny
 • Liczba programów: 3
 • Liczba startów podczas programu: do 4 dziennie
 • Czas pracy sekcji: od 1 minuty do 6h
 • Liczba sekcji mogących pracować jednocześnie: max 1
 • Regulacja sezonowa: od 5% do 200%
 • Rodzaj zasilania: 230 V, 50 Hz
 • Napięcie wyjściowe: 24 V
No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy