0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Odkurzacze pionowe

Roboty sprzątające Moneual
Roboty sprzątające Neato
Roboty sprzątające Puron
Roboty sprzątające RoboJet
Roboty sprzątające Tesla

Robopunkt - sklep z odkurzaczami pionowymi

Miło nam Państwa powitać Jako autoryzowany przedstawiciel firmy Ambrogio, pragniemy zachęcić Państwa bardzo serdecznie do spojrzenia na przygotowaną przez nas ofertę. Wierzymy głęboko w to, że przekazana Państwu wiedza, nasze kompetencje, a także i szeroki wachlarz różnego rodzaju robotów koszących, pozwolą wybrać Państwu idealny sprzęt, spełniający potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Bez wątpienia zadbany trawnik z perfekcyjnie przystrzyżoną trawą jest doskonałą wizytówką każdej nieruchomości. Wiemy jednak, jak ogromnym wysiłkiem jest uzyskanie takiego efektu, by ten mógł zachwycać swoim wizualnym aspektem. Zakup odpowiednich robotów koszących, stanowi tak naprawdę najważniejszy element, aby móc zadbać o teren zielony wokół posesji.

My, jako przedstawiciel firmy Ambrogio, jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji. Oferujemy kosiarki automatyczne z bezpłatną instalacją i 6 - letnią gwarancją. Oferując dostępne w naszym wachlarzu ofertowym produkty, dopasowujemy je indywidualnie do potrzeb naszych odbiorców, w pełni dbając o ich zadowolenie, satysfakcję i radość. Wierzymy, że i Państwo dołączą do grona naszych klientów, otrzymując roboty koszące z najwyższej półki.

Wachlarz produktów - roboty koszące dla każdego

Doskonale wiemy, iż każdy klient ma zupełnie inne potrzeby względem swojego terenu zielonego. Jesteśmy świadomi, iż w każdym przypadku inne kosiarki stanowić będą trafioną inwestycję. My wychodzimy naprzeciw każdemu. W naszej ofercie znajdują się między innymi:

 • roboty koszące
 • kosiarki elektryczne
 • kosiarki spalinowe
 • kosiarki samojezdne
 • kosiarki automatyczne 
 • kosiarki roboty
 • traktorki do trawy

Oprócz dostępnych na szeroką skalę produktów, oferujemy Państwu także wszelkie, niezbędne akcesoria robotów koszących, pełen montaż jak również i serwis kosiarek. 

Zachęcamy Państwa bardzo serdecznie do spojrzenia na niezwykle bogatą ofertę naszych produktów. Wierzymy głęboko w to, iż nasze propozycje spotkają się z Państwa zainteresowaniem i wśród dostępnych modeli, każdy będzie w stanie znaleźć dla siebie jak najlepszy sprzęt.

Szeroka oferta produktów w dobrej cenie

Im bardziej bogata oferta, tym większa szansa na wybór przez klienta tego, co będzie dla niego doskonałą inwestycją. My oferujemy różnorodne produkty, zarówno na potrzeby klientów prywatnych, instytucji publicznych, jak również i klientów biznesowych. Polecamy klasyczne kosiarki spalinowe lub kosiarki elektryczne, traktorki do trawy, kosiarki samojezdne, a także i roboty koszące. Z naszymi produktami koszenie trawy staje się czystą przyjemnością. I oczywiście to, co istotne - ceny dostępnych modeli są warte wydanych na nie pieniędzy. Jeśli więc dobra inwestycja, to właśnie z przygotowaną przez nas ofertą. 

Pomoc i profesjonalne doradztwo

Jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy pomoc przy wyborze odpowiedniej kosiarki, profesjonalne doradztwo w zakresie technicznych aspektów i możliwości sprzętu, kompleksowe wsparcie przy dokonanym zakupie, łącznie z serwisem i 6 - letnią gwarancją. Jeśli więc dobry wybór, to właśnie we współpracy z naszą firmą.

  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy