0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Mammotion Luba 2 1000

Robot koszący Mammotion Luba 2 AWD 1000 Kosiarka automatyczna Luba 2 AWD 1000 oferuje szybką i bezproblemową pięlegnację trawnika przez cały sezon. Wyposażona w technologię RTK, system kamer, komunikację 4G oraz nowoczesne czujniki zapewnia doskonałe koszenie trawnika do 1000 m2 bez konieczności zakładania tradycyjnego przewodu ograniczającego, co znacznie ułatwia oraz przyspiesza instalację. Zastosowany innowacyjny system […]

You may also like…

9999,00

Brak w magazynie

Zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Robot koszący Mammotion Luba 2 AWD 1000

Kosiarka automatyczna Luba 2 AWD 1000 oferuje szybką i bezproblemową pięlegnację trawnika przez cały sezon. Wyposażona w technologię RTK, system kamer, komunikację 4G oraz nowoczesne czujniki zapewnia doskonałe koszenie trawnika do 1000 m2 bez konieczności zakładania tradycyjnego przewodu ograniczającego, co znacznie ułatwia oraz przyspiesza instalację.

 • Zastosowany innowacyjny system napędu na 4 koła przeklada się na wydajne koszenie nawet na stromych wzniesieniach o nachyleniu do 80% (38,6°). Dodatkowo dzięki adaptacyjnym wahaczom zawieszenia Luba 2 może pokonywać przeszkody o wysokości do 50 mm, a koła typu omni sprawiają, że Luba 2 bez wysiłku wykonuje skręty w miejscu, nie powodując przy tym uszkodzeń trawy.
 • Intuicyjna aplikacja Mammotion pozwala na ustawianie wysokości cięcia, planowanie zadań oraz monitorowania kosiarki w czasie rzeczywistym nawet na wakacjach!

Dzięki zaawansowanym funkcjom i intuicyjnej obsłudze, robot koszący LUBA 2 AWD 1000 rewolucjonizuje sposób dbania o trawniki, oferując pełną kontrolę i wydajność, pozwalając na odpoczynek od manualnego koszenia swojej ukochanej trawy.

 

Główne cechy:

 • Podwójny dysk tnący - unikalna konstrukcja z dwiema tarczami tnącymi zapewnia szerokość cięcia 40 cm, zwiększając zarówno wydajność jak i precyzyjność
 • Wydajna bateria - pozwala na do 120 min pracy i wydajnośc aż do 350 m2/h
 • System unikania przeszkód - obejmuje pozycjonowanie 3D Vision, radar ultradźwiękowy i fizyczny zderzak co zapewnia zero martwych punktów w kierunku do przodu i na boki
 • Tryb zaplanowanej trasy - automatyczne optymalizowanie ścieżek koszenia dla różnych obszarów, zapewniając efektywne koszenie, pozostawiając jednocześnie piękne pasy trawnika.
 • Regulowana wysokośc cięcia - od 25 do 75 mm!

 

System nawigacji 3D Vision + RTK Fusion

Korzystając z nowoczesnego systemu nawigacji oraz czterech czujników GNSS, po wyznaczeniu wirtualnego obszaru koszenia, robot mapuje trawnik i nawiguje ze zwiększoną precyzją. Dzięki zaawansowanej technologii pozycjonowania 3D Vision + RTK Fusion Luba 2 AWD 1000 inteligentnie rozpoznawaje granice i omija przeszkody, zachowując dokładność na poziomie 1-2 cm. Zasięg systemu RTK obejmuje promień 5 km co sprawia, że kosiarka z łatwością radzi sobie nawet z dużymi, skomplikowanymi trawnikami.

Stacja RTK może być również zasilana energią słoneczną, co zapewnia ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie. (panel słoneczny do zakupienia osobno)

 

Zwiększona wydajność i bezpieczeństwo

Dodatkowo, dzięki aplikacji Mammotion możliwe jest wyznaczenie aż do 10 osobnych stref koszenia co przekłada się na wydajniejsze koszenie dopasowane do wymagań każdej ze stref, również w miejscach zalesionych czy trudno dostępnych. W przypadku słabego sygnału satelitarnego Luba 2 dalej utrzymuje doskonałą stabillność trasy poprzez zastosowanie integracji nawigacji wewnętrznej, odometrii i opatentowanych algorytmów.

 • Kosiarka w przeciwieństwie do losowego, chaotycznego wzorca koszenia konwencjonalnych kosiarek automatycznych, może jeździć w jednym kierunku a następnie w drugim co znacznie poprawia wydajność. LUBA 2 automatycznie optymalizuje ścieżki koszenia dla różnych obszarów, zapewniając wydajne cięcie i piękne paski trawnikowe.

Cztery radary ultrasoniczne monitorują pole widzenia w zakresie 220 stopni, wykrywając przeszkody i automatycznie zmieniając kierunek ruchu. Zderzak przedni oraz czujniki podniesienia/przechylenia zatrzymują ostrza w przypadku uniesienia kosiarki lub nierównowagi.

 

Zaawansowana aplikacja Mammotion

Użytkownik przy pomocy aplikacji może samodzielnie zaprogramować robota oraz wyznaczyć wirtualne granice kierując nim w aplikacji jak zdalnie sterowanym samochodem.

Za pomocą aplikacji Mammotion użytkownicy mogą śledzić też status kosiarki, otrzymywać powiadomienia o przekroczeniu stref koszenia, a także korzystać z funkcji śledzenia GPS i geofence, zapewniając pełną kontrolę i bezpieczeństwo. W przypadku przekroczenia przez urządzenie wirtualnej granicy aplikacja uruchomi alarm działający jako system antywłamaniowy, a użytkownik zostanie poinformowany o aktualnej pozycji robota, gdy ten ponownie połączy się z siecią.

Dodatkowo robot koszący LUBA 2 oferuje jeszcze większą wygodę będąc kompatybilnym z aplikacjami Alexa i Google Home, umożliwiając szybkie i łatwe sterowanie głosem nawet bez używania aplikacji.

 

Zawartość opakowania:

 • Skrócona instrukcja obsługi
 • Zasilacz
 • LUBA 2 AWD 1000
 • Dodatkowy zestaw kluczy zabezpieczających ostrze
 • Elementy instalacyjne
 • Stacja ładująca
 • Stacja referencyjna RTK
 • Przedłużacz RTK (10 m)
 • Zasilacz RTK
 • RTK do montażu naziemnego
System koszenia:
bezprzewodowy
Producent:
Mammotion
Powierzchnia koszenia:
1000 m2
Szerokość koszenia:
40 cm
Regulacja wysokości:
automatyczna
Wysokość koszenia: 
25-70 mm
Czas pracy:
120
Czas ładowania:
90 min.
Pojemność akumulatora:
4,5 Ah
Nachylenie: 
do 80 %
Wyświetlacz:
nie
Komunikacja:
4G, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, RTK
Gwarancja:
2 lata
Czujnik deszczu:
tak
Wymiary dł/szer/wys:
690x513x273
Waga:
17,12 kg.
Hałas:
60 dB

Stopień szczelności:
IPX6
No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy