0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie
Promocja!

Mammotion Yuka 1500

Robot koszący Mammotion Yuka 1500 Nowoczesna bezprzewodowa kosiarka automatyczna Mammotion Yuka 1500 sprawdzi się idealnie w każdym ogrodzie o powierzchni do 1500m². Innowacyjne rozwiązania sprawiają, że Yuka działa szybko i wydajnie, dodatkowo upraszczając instalację i użytkowania dzięki wyeliminowaniu konieczności stosowania przewodów ograniczających. Wykorzystując zaawansowaną technologię 3D Vision oraz RTK Fusion, robot koszący z łatwością omija […]

You may also like…

Original price was: 7999,00zł.Current price is: 6999,00zł.

Brak w magazynie

Zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Robot koszący Mammotion Yuka 1500

Nowoczesna bezprzewodowa kosiarka automatyczna Mammotion Yuka 1500 sprawdzi się idealnie w każdym ogrodzie o powierzchni do 1500m². Innowacyjne rozwiązania sprawiają, że Yuka działa szybko i wydajnie, dodatkowo upraszczając instalację i użytkowania dzięki wyeliminowaniu konieczności stosowania przewodów ograniczających. Wykorzystując zaawansowaną technologię 3D Vision oraz RTK Fusion, robot koszący z łatwością omija przeszkody i działa nawet w przypadku słabego syganłu GPS.

Ciesz się weekendami wypełnionymi wypoczynkiem z najbliższymi, gdy YUKA zajmie się koszeniem i usuwaniem liści. W przeciwieństwie do tradycyjnych kosiarek gazowych, YUKA oferuje czyste, bezemisyjne rozwiązanie, promujące ekologiczny styl życia.

 

Główne cechy:

 • Kamera samoczyszcząca - kamera wizyjna 3D ze zintegrowanym wykrywaniem zanieczyszczeń i mechanizmem samooczyszczania dla optymalnej wydajności.
 • Regulacja wysokości koszenia - aż od 20 do 90 mm.
 • Dwie tarcze tnące - pozwalają na koszenie o szerokości 32 cm, a w połączeniu z technologią pływającej tarczy Terrain, gwarantują jednolitą wysokość koszenia.
 • Sterowanie głosowe i za pomocą aplikacji - kompatybilność z Alexą i Google Home.
 • Wydajne koszenie - robot koszący Yuka 1500 oferuje niezwykłą wydajność do 350 m²/h

 

Nawigacja 3D Vision i RTK Fusion

Robot koszący Yuka 1500 szybko mapuje cały ogród przy użyciu najnowocześniejszego systemu mapowania 3D Vision i RTK Fusion.  Dodatkowo gwarantuje płynną nawigację i nieprzerwaną wydajność nawet w środowiskach pozbawionych GPS, takich jak obszary pod drzewami, w pobliżu budynków i wzdłuż wąskich ogrodzeń.

System RTK działający na terenie o promieniu 3 km, co zapewnia precyzyjne zarządzanie trawnikami, biorąc pod uwagę ich różnorodność oraz złożoność. Dzięki zaawansowanej strukturze i algorytmicznemu projektowi, YUKA osiąga prawdziwie dywanowy efekt koszenia.

RTK jest zasilany wytrzymałą baterią litową, która może być ładowana za pomocą energii słonecznej, zapewniając wydłużony 14-dniowy czas pracy baterii. Zapewnia to wystarczające rezerwy mocy, nawet w pochmurnych lub deszczowych porach roku. (panel słoneczny do zakupienia osobno)

 

Bezpieczeństwo

YUKA wykorzystuje technologię 3D Vision do identyfikowania i omijania przeszkód o wielkości zaledwie 3 cm podczas koszenia, traktując priorytetowo bezpieczeństwo dzieci i małych zwierząt. Ponadto robot wyposażony jest w szerokokątny (270°) zderzak z przodu i z dwóch stron, zapewniający dodatkową ochronę.

Mammotion Yuka 1500 jest również wyposażona w system Blade Halt - specjalne czujniki wykrywają uniesienie i przekręcanie robota automatycznie zatrzymując nóż

Aktualną pozycję robota można śledzić w każdym momencie za pomocą GPS, a jako system antywłamaniowy sprawdza się alarm geofence - gdy YUKA zostanie wyprowadzona poza obszar koszenia, alarm zostanie automatycznie uruchomiony, a użytkownik otrzyma powiadomienie z aplikacji.

 

Inteligentne planowanie tras

Inteligentne planowanie trasy zapewnia wyjątkowo wydajne i równomierne koszenie, co eliminuje powtarzające się przebiegi. Możesz dostosować żądane kąty i tryby koszenia, aby utrzymać zdrowszy trawnik w dłuższej perspektywie. Robot nie porusza się chaotycznie, jeżdżąc w losowo wybrane strony, lecz pracuje na zaplanowanej trasie. Tryby planowania koszenia, takie jak równoległy, szachownica i siatka diamentowa, są dostępne do wyboru w aplikacji Mammotion..

W aplikacji Mammotion możliwe jest też wyznaczenie aż do 10 stref koszenia, odpowiednich do wymagań danego obszaru ogrodu, a także stref zakazanych dla robota, do których nie będzie wjeżdżał.

 

Zawartość opakowania

 • YUKA 1500
 • Zasilacz
 • Dodatkowy zestaw ostrzy
 • Klucz
 • Zestawy instalacyjne
 • Stacja ładująca
 • Stacja referencyjna RTK
 • Przedłużacz RTK (10 m)
 • Zasilacz RTK
 • Uchwyt naziemny RTK
 • Skrócona instrukcja obsługi
System koszenia:
bezprzewodowy
Producent:
Mammotion
Powierzchnia koszenia:
1500 m2
Szerokość koszenia:
32 cm
Regulacja wysokości:
automatyczna
Wysokość koszenia: 
20-90 mm
Czas pracy:
~150
Czas ładowania:
150 min.
Pojemność akumulatora:
4,5 Ah
Nachylenie: 
45 %
Wyświetlacz:
Nie
Komunikacja:
4G, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, RTK
Gwarancja:
2 lata
Czujnik deszczu:
Tak
Wymiary dł/szer/wys:
648x519x330 mm
Waga:
15,6 kg.
Hałas:
60 dB

Stopień szczelności:
IPx6
No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy