0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Ambrogio 4.0 Basic Light 800 m2

 Ambrogio 4.0 Basic Light

6 LAT GWARANCJI

Kosiarka automatyczna 4.0 Basic Light jest idealny dla tych, którzy potrzebują prostego i niezawodnego robota przystosowującego się do zmian otoczenia, który jest w stanie kosić trawniki o powierzchni do 800 m2 Wyposażony w odbiornik Bluetooth, może być niezależnie sterowany przez dedykowaną aplikację. Nowy kształt pozwala również na większą autonomię: obudowa znajdująca się ponad ostrzem, zapewnia szybkie i bezpieczne samooczyszczanie. Basic 4.0 to jedyna dostosowywalna do potrzeb klienta kosiarka automatyczna, która zmienia się razem z Twoim ogrodem! 2-letnia gwarancja obejmuje warunki i ograniczenia określone w karcie gwarancyjnej + wydłużenie o kolejne 4 lata Obejmuje: elementy z tworzyw sztucznych, które nie podlegają zużyciu, mające ewentualne wady produkcyjne elementy elektroniczne, z wyłączeniem określonych w książeczce gwarancyjnej silniki tnące i napędowe, do 5.000 godzin pracy Warunkiem przedłużenia gwarancji jest coroczne wykonywanie przeglądów zimowych

13399,00

Brak w magazynie

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Robot koszący Ambrogio 4.0 Basic Light 800 m2

Ten robot koszący to oferta doskonała dla posiadaczy małych ogrodów, którym zależy na skutecznej i wydajnej pracy sprzętu. 4.0 Basic Light posiada bardzo wydajny nóż ze stali nierdzewnej, który latami skutecznie ścina źdźbła trawy, bezszczotkowy silnik, wydajny akumulator litowo-joniowy, umożliwiający nieprzerwaną pracę urządzenia przez nawet 1,5h czy funkcję samopoziomowania.

Robot Ambrogio 4.0 Basic Light to nowoczesna, kompaktowa konstrukcja, wyposażona w gumowe koła i miękki zderzak. Sprzęt wyposażono w odbiornik Bluetooth, przez co poza programowaniem bezpośrednio na sprzęcie, można nim też sterować przez dedykowaną aplikację. Nowy kształt pozwala również na większą autonomię: obudowa znajdująca się ponad ostrzem, zapewnia szybkie i bezpieczne samooczyszczanie. Basic 4.0 to jedyna dostosowywalna do potrzeb klienta kosiarka automatyczna, która zmienia się razem z Twoim ogrodem!

Zalety kosiarki automatycznej Ambrogio 4.0 Basic Light 800 m2

 • Możliwość koszenia na wysokości od 20 do 65 mm

 • Funkcja „Inteligentne Obszary” – robot zapamiętuje czas pracy na każdym z obszarów i tworzy mapy

 • Tryb Eco Mode, który wykrywa skoszone obszary i omija je

 • Koszenie spiralne – doskonałe do gęstej i wysokiej trawy

 • Możliwość koszenia w 4 strefach trawnika

 • Czujnik deszczu

 • Zaawansowane zabezpieczenia

 • Żyroskop, kompas, enkoder

 • Praca na zboczach o nachyleniu do 45%

 

 

Ambrogio 4.0 Basic
System koszenia:
Producent:
Powierzchnia koszenia:
m2
Szerokość koszenia:
cm
Regulacja wysokości:

Wysokość koszenia: 

Czas pracy:

Czas ładowania:
min.
Pojemność akumulatora:
Ah
Nachylenie: 
%
Wyświetlacz:

Komunikacja:

Gwarancja:
lata
Czujnik deszczu:

Wymiary dł/szer/wys:

Waga:
kg.
Hałas:
dB

Stopień szczelności:

No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy