0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Ambrogio L400i Basic 10000 m2

Robot koszący Ambrogio L400i Basic

Kosiarka automatyczna Ambrogio L400i Basic 30Ah Silny robot koszący o atrakcyjnym wzornictwie typowym dla włoskich produktów, który może opiekować się trawnikami o powierzchni do 10.000mkw, nawet tymi z licznymi oddzielnymi obszarami.

67999,00

Brak w magazynie

Zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Robot koszący Ambrogio L450i Basic 10000 m2

Zaskakujący designem i osiągami robot koszący Ambrogio L450i Basic 10000 m2, który sprawdzi się na dużych ogrodach, o powierzchni sięgającej nawet 10 000m2. Model ten wyposażony został w moduł komunikacji ZCS Connect, GPS i Bluetooth, dzięki czemu za sprawą dedykowanej aplikacji można połączyć się z urządzeniem, by zarządzać nim z dowolnego miejsca. Tam można np. ustalić wysokość koszenia źdźbeł trawy czy wyznaczyć obszar, w którym urządzenie ma wykonać w danym dniu swoje zadanie.

Z pomocą robota koszącego Ambrogio L450i Basic 10000 m2 można kosić nie tylko przydomowe ogrody, ale też boiska, parki, pola golfowe czy inne tereny zielone. Precyzja koszenia, niezawodność i długa żywotność baterii sprawiają, że z powodzeniem można zaliczyć ten model do kategorii kosiarek profesjonalnych. L450i Basic łączy w sobie nowoczesną technologię i niebywałą wydajność, a zarazem jego konstrukcja jest lekka, ponieważ obudowę wykonano z włókna węglowego.

Zalety kosiarki automatycznej Ambrogio L450i Basic 10000 m2

 • Mapowanie i zapamiętywanie przeszkód
 • Bezszczotkowe silniki o wysokiej wydajności
 • Długa żywotność silnika i noży
 • Tryb Eko, w którym robot rozpoznaje już skoszoną trawę i redukuje czas pracy
 • Compass system, czyli moduł składający się z trzech czujników 3D (magnetometr, żyroskop i akcelerometr), które odpowiadają za precyzję jazdy robota koszącego
 • Koszenie do 8 różnych obszarów
 • Wyjątkowo duża szerokość koszenia
 • Wydajne akumulatory, zapewniające do 6h pracy ciągłej
 • Zabezpieczenia – m.in. czujnik podniesienia, przycisk awaryjny STOP
 • Cicha praca
Ambrogio L400_Basic
System koszenia:
Producent:
Powierzchnia koszenia:
m2
Szerokość koszenia:
cm
Regulacja wysokości:

Wysokość koszenia: 

Czas pracy:

Czas ładowania:
min.
Pojemność akumulatora:
Ah
Nachylenie: 
%
Wyświetlacz:

Komunikacja:

Gwarancja:
lata
Czujnik deszczu:

Wymiary dł/szer/wys:

Waga:
kg.
Hałas:
dB

Stopień szczelności:

No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy