0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Kress Mission 1000

Kress Mission 1000

Kress Mission 1000 to robot koszący wykorzystujący zaawansowaną nawigację INTIVA, pozwalającą na precyzyjną pracę nawet na bardzo skomplikowanym terenie i dokładne koszenie do samej krawędzi. Dzięki wydajnemu silnikowi możliwa jest praca na obszarze 1000 m2 i zboczach o nachyleniu wynoszącym do 40%.

You may also like…

7659,00

1 w magazynie

Zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Robot Koszący Kress Mission 1000

Kosiarka automatyczna Kress Mission 1000 to robot sterowany zdalnie za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej - korzysta zarówno z Wi-fi, jak i Bluetooth. Za jej pomocą można ustawić wzór koszenia oraz jego wysokość w zakresie od 30 do 60 mm. Aplikacja umożliwia wyznaczenie kilku stref – oba te parametry mogą być odmienne dla każdej, co ułatwia pracę na dużych obszarach.

Podczas pracy robot koszący Kress wykorzystuje niecentryczną płytę koszącą, pozwalającą mu na koszenie aż do samej krawędzi trawnika. Bezpieczeństwo podczas działania zapewnia specjalna osłona zabezpieczająca, a czujnik deszczu nakazuje mu powrót do stacji ładującej gdy zaczynają się opady.

Główne cechy:

 • koszenie do krawędzi;
 • powierzchnia pracy 1000 m2;
 • nawigacja INTIVA;
 • cicha praca;
 • wygodna obsługa aplikacją.
System koszenia:
Przewodowy
Producent:
Kress
Powierzchnia koszenia:
1000 m2
Szerokość koszenia:
22 cm
Regulacja wysokości:
Ręczna
Wysokość koszenia: 
30-60
Czas pracy:
50
Czas ładowania:
160 min.
Pojemność akumulatora:
4 Ah
Nachylenie: 
40 %
Wyświetlacz:
Tak
Komunikacja:
GSM, GPS, Bluetooth, Wi-Fi
Gwarancja:
2 lata
Czujnik deszczu:
Tak
Wymiary dł/szer/wys:
640/440/230
Waga:
11,8 kg.
Hałas:
61 dB

Stopień szczelności:
IPX5
No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy