0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Kress Mission RTK 2000 OAS

Kress Mission RTK 2000 OAS

Kress Mission RTK 2000 OAS to automatyczny robot koszący, który może działać na powierzchni do 2000 m2. Zastosowane w nim technologie pozwalają na precyzyjną pracę na wyznaczonym obszarze oraz unikanie przeszkód. Kosiarka możesz ciąć trawę na ustalonej wysokości od 30 do 60 mm.

You may also like…

Zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Galeria
Wideo
INSTRUKCJA

Robot koszący Kress Mission RTK 2000 OAS

Automatyczna kosiarka Kress to model posługujący się satelitarnym systemem nawigacji RTK. Wykorzystuje opatentowaną technologię Mowing Action Plan (MAP), pozwalającą na osiąganie dokładności wynoszącej do 1 cm. Dzięki wydajnemu silnikowi robot koszący RTK Kress może działać na terenie o nachyleniu do 40%.

Dużą wydajność pracy urządzenia zapewnia wysokiej jakości tarcza tnąca, która automatycznie dostosowuje poziomowanie do nierówności terenu. Kosiarka jest sterowania całkowicie zdalnie i nie potrzeba instalować anteny referencyjnej ani przewodu granicznego na trawniku. Własnym algorytm „dead reckoning” umożliwia jej wykrywanie przeszkód nawet przy braku łączności bezprzewodowej.

Główne cechy:

 • precyzyjna praca;
 • unikanie przeszkód;
 • regulacja wysokości koszenia;
 • zdalne sterowanie;
 • nieduża emisja hałasu.
System koszenia:
Bezprzewodowy
Producent:
Kress
Powierzchnia koszenia:
2000 m2
Szerokość koszenia:
20 cm
Regulacja wysokości:
Automatyczna
Wysokość koszenia: 
30-60
Czas pracy:

Czas ładowania:
180 min.
Pojemność akumulatora:
4 Ah
Nachylenie: 
40 %
Wyświetlacz:
Tak
Komunikacja:
GSM, GPS, Bluetooth
Gwarancja:
2 lata
Czujnik deszczu:
Tak
Wymiary dł/szer/wys:
647/470/290
Waga:
12 kg.
Hałas:
59 dB

Stopień szczelności:
IPX5
Brak materiału wideo
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy