0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Kress Mission RTK 3000

Kress Mission RTK 3000

Robot koszący Kress Mission RTK 3000 to rozwiązanie idealne do wygodnego utrzymania większych powierzchni bez wysiłku. Działa samodzielnie, a dzięki zaawansowanym mechanizmom omijania przeszkód oraz pojemnemu akumulatorowi zapewnia precyzyjną, wydajną pracę na łącznym obszarze do 3000 m2.

You may also like…

Zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Galeria
Wideo
INSTRUKCJA

Automatyczna kosiarka Kress Mission RTK 3000

Robot koszący RTX marki Kress to nowoczesne urządzenie, nie wymagające do działania anteny referencyjnej ani przewodu granicznego. W aplikacji mobilnej tworzy się strefę koszenia, której ściśle się trzyma, w czym pomaga mu opatentowana technologia Mowing Action Plan (MAP). Dzięki niej precyzja pracy wynosi 1 cm.

Podczas działania kosiarka Kress Mission RTK 3000 używa wysokiej jakości tarczy tnącej, której wysokość można ustawić w zakresie 30-60 mm. W trakcie koszenia urządzenie samoczynnie dostosowuje jej poziomowanie. Doceni się to zwłaszcza na nierównym terenie oraz podczas koszenia trawy na zboczach – robot koszący Kress radzi sobie z nachyleniem do 40%.

Główne cechy:

 • wydajna praca autonomiczna;
 • regulacja wysokości koszenia;
 • cicha praca;
 • możliwość koszenia na kilku obszarach;
 • komunikacja bezprzewodowa.
System koszenia:
Bezprzewodowy
Producent:
Kress
Powierzchnia koszenia:
3000 m2
Szerokość koszenia:
20 cm
Regulacja wysokości:
Automatyczny
Wysokość koszenia: 
30-60
Czas pracy:

Czas ładowania:
90 min.
Pojemność akumulatora:
4 Ah
Nachylenie: 
40 %
Wyświetlacz:
Tak
Komunikacja:
GSM, GPS, Bluetootch
Gwarancja:
2 lata
Czujnik deszczu:
Tak
Wymiary dł/szer/wys:
647/470/290
Waga:
12,2 kg.
Hałas:
59 dB

Stopień szczelności:
IPX5
Brak materiału wideo
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy