0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Kress Mission RTK 5000

Kress Mission RTK 5000

Kress Mission RTK 5000 to nowoczesny robot koszący, którego obszar działania wynosi 5000 m2. Może być to jedna strefa lub kilka. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom możliwe jest ustawienie dla każdej odmiennego wzoru koszenia i wysokości cięcia trawy. Pracuje wydajnie na nawierzchniach o nachyleniu do 40%.

You may also like…

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Galeria
Wideo
INSTRUKCJA

Robot koszący Kress Mission RTK 5000

Automat koszący Kress wykorzystuje podczas działania zaawansowaną nawigację RTK, co pozwala mu na precyzyjne poruszanie się po wyznaczonym obszarze. Korzysta także ze specjalnego algorytmu „dead reckoning”, dzięki któremu zachowuje w pamięci konfigurację terenu. Robot odbiera sygnały satelitarne, w związku z czym nie trzeba instalować w pobliżu miejsca jego pracy przewodu granicznego ani instalować anteny referencyjnej.

Kress Mission RTK 5000 to robot do koszenia trawników – wysokość cięcia można regulować w zakresie 30-60 mm, a zastosowane w jego konstrukcji mechanizmy dbają o optymalne wypoziomowanie tarczy tnącej. Dzięki temu rozwiązaniu zawsze tnie równo niezależnie od ukształtowania terenu pracy. Masz pewność, że trawnik będzie estetycznie skoszony.

Główne cechy:

 • regulacja wysokości koszenia;
 • wysoka precyzja;
 • komunikacja bezprzewodowa;
 • zaawansowane technologie;
 • niezależna obsługa stref.
System koszenia:
Bezprzewodowy
Producent:
Kress
Powierzchnia koszenia:
5000 m2
Szerokość koszenia:
22 cm
Regulacja wysokości:
Automatyczny
Wysokość koszenia: 
30-60
Czas pracy:

Czas ładowania:
72 min.
Pojemność akumulatora:
6 Ah
Nachylenie: 
40 %
Wyświetlacz:
Tak
Komunikacja:
GPS, GSM, Bluetooth
Gwarancja:
2 lata
Czujnik deszczu:
Tak
Wymiary dł/szer/wys:
647/470/290
Waga:
12,6 kg.
Hałas:
62 dB

Stopień szczelności:
IPX5
Brak materiału wideo
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy