0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie
Promocja!

Segway Navimow H3000E - Ultrasonic

Segway Navimow H3000E - Ultrasonic

Navimow H3000E - Ultrasonic to zaawansowany robot koszący, który korzysta z łączności bezprzewodowej w celu raportowania użytkownikowi swojej pozycji oraz oznaczania terenu do pracy. Wyposażono go w duży akumulator, dzięki czemu może pracować na dużym obszarze – nawet 3000 m2. Może być to jeden trawnik lub kilka.

Original price was: 15990,00zł.Current price is: 12990,00zł.

1 w magazynie

Zapytaj o produkt

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Galeria
Wideo
INSTRUKCJA

Robot koszący Segway Navimow H3000E – Ultrasonic GPS-RTK

Robot koszący Segway Navimow działa w pełni autonomicznie, pracując na terenie wyznaczonym przez użytkownika. W przypadku więcej niż jednego trawnika można ustawić dla każdego osobny kierunek koszenia oraz jego wysokość. Robot koszący wyposażono w system trzech ostrzy, dzięki którym praca jest niezwykle wydajny. Segway może być uruchamiany ręcznie lub automatycznie, według zaplanowanego harmonogramu.

W celu optymalizacji pracy, robota koszącego Segway wyposażono go w czujnik ultradźwiękowy, który wykrywa przeszkody. Umieszczone w kołach silniki bezszczotkowe pozwalają mu na działanie na zboczach o nachyleniu do 45%. Podczas pracy nie trzeba go nadzorować, a w każdej chwili można sprawdzić położenie robota z dokładnością do 2 cm dzięki systemowi EFLS (Exact Fusion Locating System)

Kiedy Navimow uderzy w przeszkodę, odwraca się i porusza w innym kierunku. Posiada czujniki uderzenia, przechyłu, podnoszenia, przechylania i najważniejszy w technologii Blade Halt zatrzymywania ostrza natychmiast po styku z przeszkodą.

Wydajność koszenia Segway Navimow H 3000E ok. 150m2/h*

Główne cechy:

 • system trzech ostrzy;
 • nie potrzebuje przewodu ograniczającego
 • autonomiczne działanie;
 • cicha praca;
 • łączność bezprzewodowa;
 • wysokość ocięcia 3-6 cm.
*Przetestowano przy standardowej prędkości koszenia, pełnym naładowaniu akumulatora i temperaturze otoczenia 25°C, podczas koszenia na świeżo skoszonym trawniku. Produkt może skosić większą powierzchnię w ciągu godziny naotwartych przestrzeniach niż na oddzielonych małych trawnikach. Gdy trawa jest mokra lub długa, wydajność pracy jest również mniejsza. Im bardziej płaska powierzchnia trawnika, tym większa wydajność pracy.

 

Zawartość opakowania:

 • Kosiarka Segway Navimow H3000E
 • Zasilacz
 • Przedłużacz sieciowy
 • Stacja ładująca (800 x 660 mm) i zestaw montażowy
 • Zestaw antenowy
 • Antena GNSS
 • Zapasowe noże i śruby
 • Czujnik ultradźwiękowy
 • Materiały dla użytkownika: karta powitalna, skrócona instrukcja obsługi, ważne informacje

 

Exact Fusion Locating System, EFLS

Dokładny łączony system lokalizacji (Exact Fusion Locating System, EFLS) to unikatowa łączona technologia lokalizacji o wysokiej dokładności opracowana przez firmę Segway. W oparciu o pozycjonowanie satelitarne technologia EFLS integruje dane z różnych czujników, aby poprawić dokładność pozycjonowania i odporność na usterki przez połączenie algorytmów.

 • Kosiarka może określić swoją lokalizację na podstawie sygnałów satelitarnych, które mogą być również odebrane przez antenę. Porównując sygnały satelitarne z anteny i kosiarki, można zminimalizować błędy w transmisji sygnału (takie jak przesunięcie sygnału satelitarnego w jonosferze), poprawiając dokładność pozycjonowania satelitarnego co do centymetra.
 • Ponadto dane zbierane przez żyroskop, akcelerometr, kompas magnetyczny i czujniki licznika kilometrów można również zintegrować z tym systemem za pomocą algorytmów łączących dane Segway, co jeszcze bardziej poprawia wydajność kosiarki Navimow w różnych środowiskach.
 • Dzięki technologii EFLS Navimow może wyznaczyć precyzyjny obszar roboczy w złożonych środowiskach zewnętrznych bez układania przewodów granicznych i zoptymalizować ścieżkę koszenia na obszarze roboczym za pomocą algorytmów, aby osiągnąć zaplanowane efekty koszenia i zmaksymalizować wydajność pracy.
System koszenia:
Bezprzewodowy
Producent:
Segway
Powierzchnia koszenia:
3000 m2
Szerokość koszenia:
21 cm
Regulacja wysokości:
Automatyczna
Wysokość koszenia: 
30-60
Czas pracy:
240
Czas ładowania:
300 min.
Pojemność akumulatora:
10,4 Ah
Nachylenie: 
45 %
Wyświetlacz:
Tak
Komunikacja:
EFLS, GSM, GPS, Bluetooth
Gwarancja:
2 lata
Czujnik deszczu:
Tak
Wymiary dł/szer/wys:
600/440/300
Waga:
16,3 kg.
Hałas:
54 dB

Stopień szczelności:
IPX6
Zobacz także

Original price was: 9990,00zł.Current price is: 6790,00zł.

ZOBACZ PRODUKT

Original price was: 15990,00zł.Current price is: 13590,00zł.

ZOBACZ PRODUKT

Original price was: 8990,00zł.Current price is: 6990,00zł.

ZOBACZ PRODUKT

Original price was: 10990,00zł.Current price is: 7990,00zł.

ZOBACZ PRODUKT
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy