| Czas ładowania | 150 min |
|---|---|
| Czas pracy | do 180 min |
| Czujnik deszczu | Tak |
| Gwarancja | Brak danych. |
| Hałas | 55 dB |
| Ilość ostrzy | 3 |
| Ilość stref | |
| Kamera | Tak |
| Komunikacja | 4G, Bluetooth, Wi-Fi |
| Liczba dysków tnących | 1 |
| Nachylenie | 45% (24°) |
| Napęd | Two-Wheel + Hub Motor |
| Pojemność akumulatora | 10 Ah |
| Powierzchnia koszenia - zalecana | 1000 m² |
| Powierzchnia koszenia -max | do 1100 m² |
| Producent | iGarden |
| Regulacja wysokości | Elektryczna, w aplikacji |
| Moc silnika noża | brak danych |
| Stopień szczelności | IP66 |
| System koszenia | Bezprzewodowy, LiDAR + wizyjny |
| Systematyczny wzór koszenia | Tak |
| Szerokość koszenia | 22 cm |
| Waga | 17,5 kg |
| Wydajność koszenia | brak danych |
| Wymiary dł/szer/wys | 68,4×48,6×30,1 cm |
| Wysokość koszenia | 30 – 60 mm |
| Wyświetlacz | Tak |
Nowość
Robot z gratisem
Serwis zimowy -15%
Z tym produktem otrzymasz gratis!
Z robotem Robot koszący iGarden L30 otrzymasz
- 1000 m²
- iGarden
Robot koszący iGarden L30
3 lata GWARANCJI
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry
Darmowa dostawa
Raty 10 x 0%
Serwis zimowy -15%
Serwis zimowy – 15%
4599,00zł z VAT
Poprzednia najniższa cena: 4599,00zł.
Dodaj do porównania
SKU: R27963
Czas ładowania:
150 min
Czas pracy:
do 180 min
Gwarancja:
Brak danych.
Nachylenie:
45% (24°)
Powierzchnia koszenia - zalecana:
1000 m²
Producent:
iGarden
Szerokość koszenia:
22 cm
Potrzebujesz pomocy specialisty?



















