| Czas ładowania | 90 min |
|---|---|
| Czas pracy | do 200 min |
| Czujnik deszczu | Tak |
| Gwarancja | Brak danych. |
| Hałas | 55 dB |
| Ilość ostrzy | 3 |
| Ilość stref | |
| Kamera | Tak |
| Komunikacja | 4G, Bluetooth, Wi-Fi |
| Liczba dysków tnących | 1 |
| Nachylenie | 45% (24°) |
| Napęd | Two-Wheel + Gearbox Motor |
| Pojemność akumulatora | 6Ah |
| Powierzchnia koszenia - zalecana | 800 m² |
| Powierzchnia koszenia -max | do 800 m² |
| Producent | iGarden |
| Regulacja wysokości | Manualna, pokrętło |
| Moc silnika noża | brak danych |
| Stopień szczelności | IP66 |
| System koszenia | Bezprzewodowy, wizyjny |
| Systematyczny wzór koszenia | Tak |
| Szerokość koszenia | 18 cm |
| Waga | 10 kg |
| Wydajność koszenia | brak danych |
| Wymiary dł/szer/wys | 55,8×40,0x25,1 cm |
| Wysokość koszenia | 30 – 60 mm |
| Wyświetlacz | Tak |
Nowość
Robot z gratisem
Serwis zimowy -15%
Z tym produktem otrzymasz gratis!
Z robotem Robot koszący iGarden R35 otrzymasz
- 800 m²
- iGarden
Robot koszący iGarden R35
3 lata GWARANCJI
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry
Darmowa dostawa
Raty 10 x 0%
Serwis zimowy -15%
Serwis zimowy – 15%
3499,00zł z VAT
Poprzednia najniższa cena: 3499,00zł.
Dodaj do porównania
SKU: R56431
Czas ładowania:
90 min
Czas pracy:
do 200 min
Gwarancja:
Brak danych.
Nachylenie:
45% (24°)
Powierzchnia koszenia - zalecana:
800 m²
Producent:
iGarden
Szerokość koszenia:
18 cm
Potrzebujesz pomocy specialisty?


















