0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Kosiarka automatyczna czy spalinowa, może jednak elektryczna?

Jeszcze do niedawna kosiarki elektryczne wiodły prym i cieszyły się bardzo dużą popularnością, jeśli w grę wchodzi koszenie trawnika. Wystarczyło tylko odpowiednie źródło zasilania, by bez problemu poradzić sobie zarówno z mniejszym, jak również i z większym trawnikiem. Producenci postanowili jednak zaoferować coś jeszcze lepszego, bardziej innowacyjnego, godnego swojego poprzednika. I tak oto pojawiły się na rynku kosiarki automatyczne, które zdominowały rynek i na które dziś stawia coraz większa rzesza odbiorców.

Dlaczego warto zainwestować w kosiarki automatyczne ?

Przed wyborem odpowiedniego urządzenia do koszenia trawnika, z pewnością każdy z nas poszukuje korzyści wynikających z kupna konkretnego sprzętu. I tak to, patrząc na kosiarki automatyczne w porównaniu do niezawodnych dawniej kosiarek spalinowych, te nie mają sobie równych. Zalet ich wyboru jest naprawdę bardzo dużo. Co więc przemawia za ich zakupem:

 • zastosowanie robotów do małych, jak również i do dużych przestrzeni
 • wygoda koszenia, bez potrzeby operowania sprzętem
 • samodzielność i niezawodność sprzętu
 • piękny trawnik każdego dnia

Oczywiście wiadomo, iż decyzją jest indywidualną sprawą każdego klienta, jednak to wybór tylko i wyłącznie kosiarek automatycznych jest w stanie sprostać potrzebom nawet tych najbardziej wymagających odbiorców. Wystarczy tylko dokonać wyboru odpowiedniego urządzenia, lub powierzyć to ekspertowi  z Robopunktu. Nasza firma kompleksowo zajmie się właściwym doborem montażem systemu i uruchomieniem sprzętu. Z naszą pomocą otrzymają Państwo zarówno fachowe doradztwo, kompleksową pomoc przy zakupie, zamontowanie całego osprzętu na Państwa terenie, a do tego serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dlaczego kosiarki automatyczne są lepsze niż kosiarki spalinowe?

Nie ma wątpliwości, iż kosiarki automatyczne stanowią zdecydowanie lepszy wybór, niż tradycyjne kosiarki elektryczne. Nie trzeba martwić się o źródło zasilania, nie trzeba samodzielnie kosić trawnika, tracąc na to mnóstwo czasu. Nie ma tutaj mowy o postrzępionej trawie czy braku możliwości dotarcia do trudno dostępnych miejsc. 

A jaką kosiarkę automatyczną wybrać? Taką, która zostanie dopasowana do wielkości trawnika i co najważniejsze jego skomplikowania i oczekiwań klienta. Wystarczy podać nam niezbędne informacje, byśmy mogli pomóc Państwu dobrać odpowiedni sprzęt i model, wprost do potrzeb konkretnego terenu. Wierzymy w to, że nasza firma będzie dla Państwa godnym uwagi partnerem w realizacji marzeń o pięknym i zadbanym trawniku. Jesteśmy w pełni do dyspozycji każdej zainteresowanej zakupem robota koszącego osoby.

Jeśli nasz krótki artykuł nie dostarczył Ci wszystkich informacji na temat kosiarek automatycznych, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź nasz ROBOPUNKT. w Łodzi ul. Złotno 126. Nasz specjalista odpowie na wszystkie pytania i pomoże wybrać odpowiednią kosiarkę automatyczną.

  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy