0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Kosiarki automatyczne

Kosiarki automatyczne GreenLine
Kosiarki automatyczne NextLine
Kosiarki automatyczne ProLine
Kosiarki automatyczne TechLine

Robopunkt - sklep z kosiarkami automatycznymi

Koszenie trawy to czynność żmudna, pracochłonna, często wymagająca dużego nakładu siły i poświęcenia. Czy oby na pewno? Nie, jeśli postawimy na roboty koszące. Urządzenia te okazują się być niezawodne w swojej pracy, praktycznie całkowicie wyręczając nas z ogrodowych obowiązków. Czy warto na nie postawić?

Roboty koszące - udogodnienia dla właścicieli terenów zielonych

Wciąż poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, które mogłyby pomóc nam zyskać jeszcze większy komfort, wygodę i oszczędność czasu. W przypadku koszenia trawy, z całą pewnością roboty koszące stanowią najlepszą formę udogodnienia absolutnie dla każdego właściciela posesji. Ich obecność jest w stanie wyręczyć każdego z konieczności koszenia trawy. Wystarczy odpowiedni zakup i profesjonalny montaż, który Państwu zapewnimy, aby całość mogła wykonywać pracę całkowicie samodzielnie, nawet podczas nieobecności właściciela na terenie posesji. 

Najlepszy system koszenia dla każdego

Roboty koszące stanowią nie tylko urządzenie samo w sobie, ale także cały system, który obejmuje i sprzęt i stację dokującą oraz niezbędne przewody pozwalające wyznaczyć strefy pracy takiego właśnie robota. Dzięki tak nowoczesnym i przemyślanym rozwiązaniom, roboty koszące mogą wykonywać pracę całkowicie samodzielnie, począwszy od wyjazdu ze stacji dokującej, przez odpowiednie przemieszczanie się po ogrodzie zgodnie z danymi z czujników, po powrót do stacji ładującej w przypadku rozładowania sprzętu lub zakończenia przez niego pracy.

Z naszej strony możemy zapewnić Państwu pomoc w wyborze odpowiednich robotów koszących, dopasowując Państwa potrzeby i oczekiwania do możliwości sprzętów, jakie mamy w asortymencie. Jesteśmy przekonani, iż każdy, kto tylko zdecyduje się na roboty do koszenia, będzie w pełni usatysfakcjonowany dokonanym wyborem. 

Jeśli więc wydajność, wygoda i troska o środowisko, to na pewno ten wybór okaże się być strzałem w dziesiątkę.

Kosiarki roboty

Absolutnie hitem na rynku w kwestii koszenia są kosiarki - roboty. Urządzenia te stanowią doskonały wybór dla tych wszystkich klientów, którym zależy na maksymalnym komforcie koszenia, na oszczędności czasu, jak również i na doskonałym efekcie. Wybierając taki sprzęt, ten bez wątpienia okaże się być idealnym dla każdego. 

Wybór odpowiedniego robota

Jednym z kluczowych elementów, na jakie należy zwrócić szczególną uwagę jest wybór robota do koszenia. W naszej ofercie mamy dla Państwa różnorodne propozycje, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb wszystkich naszych odbiorców. Służymy pomocą i wsparciem, a także profesjonalnym doradztwem w doborze sprzętu, jaki tylko Państwu odpowiada. 

Profesjonalny montaż

W przypadku wyboru robotów koszących, drugim, równie ważnym elementem jest sam montaż całego systemu w Państwa ogrodach. My oferując tego typu sprzęty, jednocześnie świadczymy kompleksową obsługę, łącznie z montażem i serwisem. Posiadając niezbędne akcesoria i osprzęt instalacyjny, wyznaczamy profesjonalnie obszar koszenia, montujemy stację ładującą i robimy wszystko, by zakupiony produkt spełnił oczekiwania właścicieli posesji.

Bezpieczeństwo to priorytet

Z całą pewnością kluczowe znaczenie w kwestii wyboru robotów do koszenia ma samo bezpieczeństwo ich użytkowania. W kosiarkach automatycznych znajdują się specjalne czujniki, które powodują, że sprzęt jest bezpieczny dla ludzi, dla zwierząt, jak również i dla wszelkich elementów infrastruktury ogrodowej. Podniesienie robota czy natrafienie na niebezpieczne elementy, automatycznie zatrzymuje pracę sprzętu. 

Sięgając po roboty do koszenia, te z całą pewnością są w stanie poradzić sobie z każdego rodzaju trawnikiem. Będą one doskonałe i dla równo położonej murawy i dla ogrodu, gdzie oprócz pięknego dywanu trawy znajdują się rabaty, skalniaki i oczka wodne. Ten wybór jest w stanie zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. 

Kosiarki automatyczne Ambrogio 

Ambrogio to kosiarki najnowszej generacji, które w pełni samodzielnie, bez jakiejkolwiek pomocy człowieka, są w stanie poradzić sobie z każdego rodzaju trawnikiem, nawet podczas nieobecności właścicieli w domu. Są one w pełni automatyczne, mają zaprogramowany czas pracy, cykle koszenia czy nawet samo ładowanie. Dzięki odpowiednio zamontowanemu systemowi, działają one bez zarzutu, dając możliwość uzyskania trawnika, niczym z pierwszych stron magazynów o pięknych ogrodach.

Kosiarka, która robi wszystko za Ciebie

Jeszcze nigdy nie wymyślono takiego sprzętu, który byłby w stanie pracować w ogrodzie, bez jakiejkolwiek pomocy człowieka. Dzięki odpowiedniemu osprzętowi instalacyjnemu, wydziela się obszar pracy kosiarki, montuje się stację ładującą i dostosowuje teren pod konkretny model wybranego robota koszącego Ambrogio.

Kosiarki automatyczne samodzielnie koszą cały trawnik, nie pozostawiając miejsc nieskoszonych. Omijają przeszkody i je zapamiętują, dostosowują swoje funkcje i możliwości do konkretnej wysokości trawy. Co więcej, w przypadku słabej baterii, same kierują się do stacji ładującej, aby podładować baterie i móc działać dalej. Jeśli więc maksymalny komfort koszenia, bez użycia siły i straty czasu, to bez wątpienia kosiarka automatyczna Ambrogio stanowi najlepszą z możliwych inwestycję. 

Kosiarki automatyczne Ambrogio - jakość na najwyższym poziomie

Sięgając po kosiarki Ambrogio, otrzymać można inteligentnego robota, który odpowiednio zaprogramowany, jest w stanie poradzić sobie z każdego rodzaju trawnikiem czy murawą. W kwestii sprzętu z najwyższej półki, za ich zakupem przemawia nie tylko możliwość koszenia bez ingerencji człowieka, nie tylko najwyższej jakości materiały do ich stworzenia, ale i funkcje, jakie są w stanie one właśnie zapewnić.

W wachlarzu naszych produktów mamy dla Państwa najwyższej jakości roboty Ambrogio, które dostępne są w czterech wariantach: next line, green line, pro line i tech line. Zachęcamy do spojrzenia na dostępne propozycje i do wyboru takiego sprzętu, który okaże się być po prostu najlepszy. 

Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
    lockusercartmagnifiercrossmenu
    Porównaj
    Porównanie ×
    Porównaj! Kontyynuj zakupy