0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

 

Marzysz o pięknym, soczyście zielonym i zadbanym trawniku? Chcesz, by rośliny w Twoim ogrodzie zawsze prezentowały się zdrowo i okazale? Automatyczne podlewanie ogrodu może Ci w tym pomóc. Poznaj naszą ofertę i sprawdź zalety, jakie wynikają z takiego rozwiązania. Automatyczne nawadnianie ogrodu Łódź to najlepszy sposób na zdumiewające efekty na Twojej posesji!

Automatyczne nawadnianie ogrodu Łódź

Trawniki, ale też wszelkie inne rośliny, włącznie z warzywami, można podlewać na wiele sposobów – konewką, z użyciem sitka czy pistoletu podłączonego do węża ogrodowego. Do niego można również podłączyć przenośne zraszacze ogrodowe lub odpowiednio zaprojektowane systemy nawadniające. Te zwykle są sterowane prostym sterownikiem zegarowym, choć coraz częściej stosowany jest automatyczny sterownik elektroniczny, który gwarantuje wiele korzyści – m.in. oszczędność wody, energii czy czasu. Jak działa automatyczne nawadnianie ogrodu Łódź i dlaczego warto je wdrożyć na swojej posesji? Poznaj naszą ofertę i sprawdź najważniejsze informacje na temat tego rozwiązania. Pielęgnacja trawników, jak i dbałość o roślinność wedle ich potrzeb, to gwarancja sukcesu!

Automatyczne podlewanie ogrodu

Nasi specjaliści od wielu lat pomagają Klientom w aranżowaniu pięknych ogrodów, zakładaniu trawników i utrzymaniu ich w znakomitej kondycji. Bujna roślinność, kwitnące kwiaty, dojrzewające owoce i warzywa – wszystko to wymaga odpowiedniego nawadniania. Zgodnie z zapotrzebowaniem roślin i adekwatnie do rodzaju gleby czy panujących warunków atmosferycznych. Automatyczne podlewanie ogrodu to zatem funkcja, która znacząco odciąża właściciela w jego obowiązkach i sprawia, że poziom wilgotności gleby jest optymalny.

Warto jednak wiedzieć, że zastosowanie systemu automatycznego nawadniania ogrodu na nierównym terenie jest problematyczne i wymaga pomocy ekspertów. Również płaski teren nierzadko okazuje się wymagający, dlatego dobrym wyborem jest wykonanie projektu rozmieszczenia instalacji.

Aby odpowiednio umieścić zraszacze, trzeba znać wymiary działki i znajdujących się na niej budynków, rozmieszczenie ścieżek i wjazdów oraz innych elementów w ogrodzie, które będą nawadniane czy lokalizację wszelkich elementów zielonych – trawników, kwietników, skalników, krzewów, drzew i żywopłotów. Konieczne jest też uwzględnienie pochyłości terenu czy rodzaju gleby. Nasi eksperci na tej podstawie opracują indywidualny projekt – uwzględniając odpowiednią średnicę rur i dopasowując ilość sekcji. Celem jest, by automatyczne podlewanie ogrodu przebiegało w sposób jednolity, nawet w trudno dostępnych miejscach.

System automatycznego nawadniania ogrodu Łódź

Jeśli coraz bardziej przekonuje Cię pomysł zastosowania systemu automatycznego nawadniania ogrodu – skontaktuj się z nami. Poznamy Twoje potrzeby i rozważymy możliwości realizacji, aby projekt instalacji był dostosowany do ogrodu – wszystko po to, aby efekty wdrożenia instalacji były zadowalające i przyniosły pożądane efekty. Nasze działania możemy wdrożyć na etapie planowania ogrodu i zakładania trawników, ponieważ projektowanie i budowa ogrodów to nasza specjalność, ale również pomóc Ci w przearanżowaniu istniejących już terenów zielonych. W zakresie naszych kompetencji jest ponadto serwis i naprawa systemów automatycznego nawadniania ogrodu w Łodzi i okolicy. Potrzebujesz pomocy naszych specjalistów? Zapraszamy do kontaktu.

 

 

nawadnianie
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
    lockusercartmagnifiercrossmenu
    Porównaj
    Porównanie ×
    Porównaj! Kontyynuj zakupy