0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

 

Aranżujesz przydomową przestrzeń albo odpowiadasz za tereny zielone wokół firmy? Interesuje Cię projektowanie i zakładanie ogrodów w Łodzi? Sprawdź naszą ofertę! Od lat realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Prowadzimy Cię przez poszczególne etapy – od projektu, przez realizację, aż po pielęgnację ogrodu.

Projektowanie i zakładanie ogrodów Łódź

Projektowanie ogrodu to czasochłonny proces, wymagający wiedzy, umiejętności i zarazem kreatywności. Kiedy zgłaszają się do nas Klienci, wsłuchujemy się w ich potrzeby i kierując się naszym doświadczeniem, przedstawiamy sugestie. Gdy ustalimy szczegóły, przygotowujemy szyty na miarę projekt ogrodu i przedstawiamy go zlecającemu. Wówczas jest czas na noszenie poprawek i wprowadzanie pożądanych zmian w projekcie.

Naszym celem jest, aby ogród był dokładnie taki, jak Klient sobie wymarzy, a zarazem funkcjonalny i łatwy w utrzymaniu. Projektowanie i zakładanie ogrodów Łódź to nasza specjalność. Współpracując z nami Klienci zyskują pewność, że ogród zostanie wykonany z najwyższej jakości roślin i materiałów, a jeśli sobie dodatkowo zażyczą, może być on również wyposażony w automatyczne nawadnianie, które pomoże w jego optymalnej pielęgnacji.

Projektowanie ogrodów Łódź

Proces projektowania ogrodów w Łodzi rozpoczyna się od rozmowy z Klientem na temat architektury krajobrazu, urbanistyki i indywidualnych upodobań. Zadajemy pytania i wsłuchujemy się w potrzeby. Kolejnym etapem jest przeprowadzenie inwentaryzacji oraz analizy aranżacji ogrodu. W związku z tym, że tworzenie ogrodu to proces, który wymaga wielu decyzji i ustaleń, korzystamy z dogodnych narzędzi, które pozwalają zdalnie zarządzać projektem i konsultować zmiany z Klientem.

W Robopunkt.pl lubimy wyzwania, ale świetnie czujemy się również w klasycznych projektach, jak np. zakładanie trawników czy wdrażanie systemów automatycznego nawadniania. Współpraca z nami polega na szczegółowym omówieniu planu działania, ale też na możliwości brania czynnego udziału w procesie realizacji. Jeśli chodzi projektowanie ogrodów Łódź, to naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby projekt ogrodu był w pełni funkcjonalny i estetycznie zgodny z ustaloną koncepcją.

Zakładanie ogrodów Łódź

Proces zakładania ogrodu poprzedza przygotowanie dokumentacji projektowej – projektu koncepcyjnego i technicznego, ale też planu nawadniania, schematu elektryki, podziału sekcji, wizualizacji, wykazu roślin, opisu przedsięwzięcia i zasad pielęgnacji poszczególnych elementów. Po zaakceptowaniu kosztorysu przez Klienta przechodzimy do działania. Zakładanie ogrodów Łódź polega na wykonaniu kompleksowych prac w ogrodzie – począwszy od elektryki, przez systemy nawadniania, prace ziemne, sadzenie roślin czy stworzenie małej architektury ogrodowej. Na każdym etapie dbamy o to, aby wszystko było wykonywane zgodnie z normami, przy jednoczesnym zachowaniu pożądanej estetyki. Celem jest, by ogród był funkcjonalnie urządzony, estetyczny, ale i cieszył oko latami. Dodatkowo oferujemy takie prace, jak pielęgnacja trawników czy nawożenie roślin. Zainteresowała Cię nasza oferta projektowania i zakładania ogrodów w Łodzi? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy szczegóły.

 

projektowanie ogrodów
    lockusercartmagnifiercrossmenu
    Porównaj
    Porównanie ×
    Porównaj! Kontyynuj zakupy