0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

 

Aranżujesz przydomową przestrzeń albo odpowiadasz za tereny zielone wokół firmy? Interesuje Cię projektowanie i zakładanie ogrodów w Łodzi? Sprawdź naszą ofertę! Od lat realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Prowadzimy Cię przez poszczególne etapy – od projektu, przez realizację, aż po pielęgnację ogrodu.

Projektowanie i zakładanie ogrodów Łódź

Projektowanie ogrodu to czasochłonny proces, wymagający wiedzy, umiejętności i zarazem kreatywności. Kiedy zgłaszają się do nas Klienci, wsłuchujemy się w ich potrzeby i kierując się naszym doświadczeniem, przedstawiamy sugestie. Gdy ustalimy szczegóły, przygotowujemy szyty na miarę projekt ogrodu i przedstawiamy go zlecającemu. Wówczas jest czas na noszenie poprawek i wprowadzanie pożądanych zmian w projekcie.

Naszym celem jest, aby ogród był dokładnie taki, jak Klient sobie wymarzy, a zarazem funkcjonalny i łatwy w utrzymaniu. Projektowanie i zakładanie ogrodów Łódź to nasza specjalność. Współpracując z nami Klienci zyskują pewność, że ogród zostanie wykonany z najwyższej jakości roślin i materiałów, a jeśli sobie dodatkowo zażyczą, może być on również wyposażony w automatyczne nawadnianie, które pomoże w jego optymalnej pielęgnacji.

Projektowanie ogrodów Łódź

Proces projektowania ogrodów w Łodzi rozpoczyna się od rozmowy z Klientem na temat architektury krajobrazu, urbanistyki i indywidualnych upodobań. Zadajemy pytania i wsłuchujemy się w potrzeby. Kolejnym etapem jest przeprowadzenie inwentaryzacji oraz analizy aranżacji ogrodu. W związku z tym, że tworzenie ogrodu to proces, który wymaga wielu decyzji i ustaleń, korzystamy z dogodnych narzędzi, które pozwalają zdalnie zarządzać projektem i konsultować zmiany z Klientem.

W Robopunkt.pl lubimy wyzwania, ale świetnie czujemy się również w klasycznych projektach, jak np. zakładanie trawników czy wdrażanie systemów automatycznego nawadniania. Współpraca z nami polega na szczegółowym omówieniu planu działania, ale też na możliwości brania czynnego udziału w procesie realizacji. Jeśli chodzi projektowanie ogrodów Łódź, to naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby projekt ogrodu był w pełni funkcjonalny i estetycznie zgodny z ustaloną koncepcją.

Zakładanie ogrodów Łódź

Proces zakładania ogrodu poprzedza przygotowanie dokumentacji projektowej – projektu koncepcyjnego i technicznego, ale też planu nawadniania, schematu elektryki, podziału sekcji, wizualizacji, wykazu roślin, opisu przedsięwzięcia i zasad pielęgnacji poszczególnych elementów. Po zaakceptowaniu kosztorysu przez Klienta przechodzimy do działania. Zakładanie ogrodów Łódź polega na wykonaniu kompleksowych prac w ogrodzie – począwszy od elektryki, przez systemy nawadniania, prace ziemne, sadzenie roślin czy stworzenie małej architektury ogrodowej. Na każdym etapie dbamy o to, aby wszystko było wykonywane zgodnie z normami, przy jednoczesnym zachowaniu pożądanej estetyki. Celem jest, by ogród był funkcjonalnie urządzony, estetyczny, ale i cieszył oko latami. Dodatkowo oferujemy takie prace, jak pielęgnacja trawników czy nawożenie roślin. Zainteresowała Cię nasza oferta projektowania i zakładania ogrodów w Łodzi? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy szczegóły.

 

projektowanie ogrodów
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
    lockusercartmagnifiercrossmenu
    Porównaj
    Porównanie ×
    Porównaj! Kontyynuj zakupy