0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Gęsta, intensywnie zielona i równo przystrzyżona trawa na posesji stanowi jej wizytówkę. Jak się jednak okazuje, to wcale nie jest takie łatwe, by osiągnąć pożądany efekt. Pomóc w tym może profesjonalna pielęgnacja trawników na terenie Łodzi. Poznaj zakres naszych usług i dowiedz się, jak przebiega pielęgnowanie trawy w ogrodzie, wykonane przez fachowców.

Pielęgnacja trawników Łódź

Każdy właściciel ogrodu marzy o tym, by prezentował się on pięknie i jednocześnie nie wymagał ogromu prac. Jednym z najczęstszych wyborów jest zatem zakładanie trawnika, które umożliwia stworzenie zadbanej i dobrze prezentującej się nawierzchni. Zadanie to można powierzyć naszym specjalistom, którzy krok po kroku, zgodnie ze sztuką, wykonają zlecenie i dołożą wszelkich starań, by trawa na Twojej posesji prezentowała się okazale – była bujna, soczyście zielona i gęsta.

Kiedy trawa osiągnie już swój optymalny wzrost, konieczne jest odpowiednie zadbanie o nią. Należy mieć bowiem na uwadze, że trawnik, któremu nie poświęcamy czasu i nie zadbamy o niego, straci swoje walory estetyczne i powolnie będzie obumierał. Z pomocą przychodzą eksperci – pielęgnacja trawnika Łódź to nasza specjalność. Łączymy wiedzę i doświadczenie, które posiadamy z pasją, jaka towarzyszy nam przy pracach ogrodowych. Zapewniamy profesjonalne usługi pielęgnacji trawników na terenie województwa łódzkiego – poznaj naszą ofertę!

Pielęgnowanie trawy w ogrodzie

O każdy trawnik należy dbać wedle jego potrzeb. Znaczenie ma tutaj rodzaj gleby, rodzaj wysianych gatunków traw czy choćby sezon, w jakim przeprowadza się pielęgnowanie trawy w ogrodzie. Odpowiednie procedury stanowią klucz do doskonałego wyglądu murawy i sprawiają, że ta zdrowo rośnie i cieszy oko. Zapewniamy koszenie małych i dużych obszarów, podlewanie, przeprowadzanie prac regeneracyjnych, wertykulację i nawożenie trawników odpowiednimi preparatami. Odchwaszczamy, wyrównujemy i odżywiamy trawę, w efekcie uzyskując pożądany wygląd nawierzchni. Realizujemy prace w małych ogrodach, ale i na obszernych terenach zielonych.

Pielęgnowanie trawników na terenie Łodzi

W Robopunk.pl oferujemy szeroki zakres usług. To między innymi: projektowanie i budowanie ogrodów, zakładanie trawników, sprzedaż sprzętów i akcesoriów do pielęgnacji trawników czy nawadnianie ogrodu. Jesteśmy pasjonatami prac ogrodowych, dlatego z przyjemnością, pasją i pełnym zaangażowaniem tworzymy i pielęgnujemy strefy zielone. W pracy wykorzystujemy nowoczesne, zaawansowane narzędzia i dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować Klientom kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Pielęgnowanie trawników na terenie Łodzi, jak i inne działania, zawsze wykonujemy terminowo i wedle ustalonych z Klientem procedur. Służymy radą i pomocą. Zależy nam, by trawnik prezentował się okazale, a roślinność na terenie Twojej posesji była zdrowa. Jeśli więc interesuje Cię pielęgnacja trawnika Łódź lub chcesz skorzystać z naszych innych usług – skontaktuj się z nami!

 

pielęgnacja trawników łódź
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
    lockusercartmagnifiercrossmenu
    Porównaj
    Porównanie ×
    Porównaj! Kontyynuj zakupy