0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Marzysz o zadbanym, efektownym trawniku? Zastanawiasz się, czy skorzystać z usług naszej firmy czy zrobić to na własną rękę? Sprawdź ofertę i najważniejsze informacje na ten temat. Zakładanie trawników Łódź to nasza specjalność! Dołożymy wszelkich starań, abyś już wkrótce mógł się cieszyć bujną trawą na własnej posesji!

Zakładanie trawników Łódź

Zadbana i soczyście zielona trawa to wizytówka każdego przydomowego ogródka i marzenie wielu właścicieli obszernych terenów zielonych. Jak się jednak okazuje, stworzenie takiego trawnika jest nie lada wyzwaniem i nierzadko kończy się fiaskiem. Jeśli tym razem chcesz odnieść sukces – poznaj naszą usługę zakładanie trawników Łódź i zdaj się na pomoc fachowców, którzy od wielu lat pomagają Klientom w uzyskaniu pożądanych efektów. Korzystamy z najwyższej jakości nasion traw i nawozów trawnikowych, a także wykorzystujemy sprawdzone metody. Co można zyskać?

 • odpowiednio przygotowane podłoże do wysiewu, które sprzyja sprawnemu wzrostowi trawy,

 • równomierny wysiew trawnika za pomocą dedykowanych sprzętów,

 • eliminację błędów popełnianych w okresie pielęgnacji młodej trawy po wysiewie.

Zakładanie trawnika krok po kroku

Rozważasz zlecenie zakładania trawników w Łodzi ekspertom? Z pewnością będzie to dogodne rozwiązanie, które odciąży Cię w Twoich obowiązkach i przyniesie pożądane rezultaty. Warto jednak wiedzieć, jak w praktyce przebiega zakładanie trawnika krok po kroku.

 • Przygotowanie podłoża pod trawnik

Przed stworzeniem trawnika konieczne jest usunięcie starej roślinności, co można uczynić mechanicznie lub chemicznie. Następnie powierzchnię przekopuje się i użyźnia, a niekiedy też dodaje do niej kompost, torf lub glebę ogrodową. W kolejnym kroku powierzchnię wyrównuje się i ubija. Od zawożenia przed wysiewem powinien minąć co najmniej tydzień.

 • Wysiew trawnika

Dostępne w ofercie mieszanki nasion traw różnią się pod względem przeznaczenia czy sposobu pielęgnacji. Na etapie wyboru warto zdecydować się na takie nasiona, które dedykowane są do przeprowadzania prac koszących. Siew wykonuje się ręcznie bądź, co jest zalecane, przy pomocy siewnika. W kolejnym kroku nasiona miesza się z glebą na głębokość 0,5 – 1cm (np. grabiami) i przykrywa na wysokości 0,5 cm warstwą rozdrobnionego torfu i uciska wałem gładkim.

 • Pielęgnacja trawnika po wysiewie

Gdy zakładanie trawnika krok po kroku dobiegnie końca, czas na pielęgnację. Początkowo należy stosować częste podlewanie i utrzymywać powierzchnię trawnika w stanie wilgotnym. Najlepiej podlewać we wczesnych godzinach porannych i w umiarkowanej ilości. Pierwsze koszenie wykonuje się, gdy siewki osiągną ok. 10 cm. Można zdecydować się na automatyczne roboty koszące lub tradycyjne kosiarki. Ogólna zasada koszenia trawy opiera się na tym, by nie przycinać jej bardziej niż na połowę wysokości odrostu. Pierwsze nawożenie dla trawników wykonuje się z wykorzystaniem nawozów trawnikowych, zawierających azot, fosfor i potas. Sprzyjają one wzrostowi trawy, ale też nasyceniu jej barwy i utrzymaniu odpowiedniej gęstości.

Zakładanie trawników w Łodzi

Brakuje Ci czasu na to, by stworzyć trawnik i postępować zgodnie z wytycznymi? W takim razie skutecznym rozwiązaniem jest zlecenie zakładania trawników w Łodzi fachowcom. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Bez względu na to, jak duży trawnik planujesz zaaranżować i na jakim terenie ma się on znaleźć – znajdziemy skuteczny sposób, by osiągnąć efekt bujnej, soczyście zielonej i gęstej trawy. Co więcej, pomożemy Ci również w tym, by należycie o ten trawnik dbać – na przykład stosując systemy automatycznego nawadniania czy wykonując regularne prace pielęgnacyjne na Twojej posesji. Skontaktuj się z nami, a powiemy, jak możemy Ci pomóc. Zakładanie trawników Łódź to nasza specjalność, podobnie, jak projektowanie i budowa ogrodów.

 

zakładanie trawników
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
  lockusercartmagnifiercrossmenu
  Porównaj
  Porównanie ×
  Porównaj! Kontyynuj zakupy