0,00 

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Robot koszący do 1000m2, proponujemy trzy modele do wyboru

Robot koszący do 1000m2

 

Poszukując odpowiedniego robota koszącego, chcemy mieć gwarancję że nasz trawnik będzie zadbany, piękny i perfekcyjnie przystrzyżony. Użytkując robota koszącego mamy możliwość dopasowania czasu jego pracy do naszych potrzeb, ponieważ sami ustalamy harmonogram koszenia.

Nie trzeba być w domu, nie trzeba marnować na prace przy trawniku czasu i energii. Takie kosiarki samojezdne działają w pełni automatycznie i samodzielnie i są one w stanie spełnić potrzeby, oczekiwania i wymagania absolutnie wszystkich odbiorców. Kluczowy jest tutaj tylko wybór odpowiedniego urządzenia.

Dziś skupimy się na robotach koszących do 1000 metrów kwadratowych. Które z dostępnych modeli są warte wyboru? Jakie warto wybrać, by na takiej powierzchni spełniły one swoje zadania i okazały się być idealną alternatywą dla tradycyjnych kosiarek?

 

Najlepsze roboty koszące do 1000m2

Dokonując zakupu odpowiedniej kosiarki automatycznej samojezdnej, warto wziąć pod uwagę kilka dostępnych na rynku modeli aby dokonać najlepszego wyboru.

Co więc sprawdzi się na terenie o takiej powierzchni?

 

Na pewno robot koszący Ambrogio L35 Basic 5Ah

Jest to model z linii ProLine, posiada bezszczotkowe  silniki. Jest robotem trzykołowym z miękkimi  gumowymi kołami tylnymi, klawiaturą z diodami led i z najwyższej jakości nożem stalowym 4 ramiennym o długości aż 25cm, posiada wbudowany bluetooth , czujnik deszczu, doskonale sprawdza się na skomplikowanych ogrodach.

 

Kolejny, robot koszący Ambrogio NextLine 4.0 Medium

Model z linii NextLine to :futurystyczny wygląd , przegubowa konstrukcja , ażurowa osłona noża umożliwia samodzielne oczyszczanie. Jest  czterokołowy z gumowymi kołami tylnymi, miękkim zderzakiem , posiada wbudowany odbiornik Bluetooth , czujnik deszczu, dobrze sprawdza się na terenie z nierównościami. Wyróżnia go aż 6 letnia gwarancja.

 

Oraz robot koszący NEXT TECH L X2

model z linii TechLine , mini kosiarka automatyczna , elegancki wygląd , procesory najnowszej generacji, silnik bezszczotkowy, pojemne baterie i nóż o średnicy 18 cm , pozwalają kosić do 4 odrębnych obszarów, ma wbudowany odbiornik Bluetooth i czujnik deszczu,

 

Roboty koszące Ambrogio = zadowolenie na lata

Bez wątpienia roboty koszące do 1000 metrów kwadratowych, to szereg różnego rodzaju propozycji, aby dokonać prawidłowego wyboru , warto skonsultować się ze specjalistą , który pomoże nam w pełni dopasować konkretny model do danego terenu, tak aby nasz robot koszący radził sobie na nim bezbłędnie a wtedy my będziemy mogli cieszyć się idealnym trawnikiem bez wysiłku.

 

Jeśli nasz krótki artykuł nie dostarczył Ci wszystkich informacji na temat kosiarek automatycznych, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź nasz ROBOPUNKT. w Łodzi ul. Złotno 126. Nasz specjalista odpowie na wszystkie pytania i pomoże wybrać odpowiednią kosiarkę automatyczną.

 

Weź leasing z
    lockusercartmagnifiercrossmenuchevron-down