0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Robot koszący do 1000m2, proponujemy trzy modele do wyboru

Robot koszący do 1000m2 to temat dzisiejszego artykułu. Poszukując odpowiedniego urządzenia chcemy mieć gwarancję że nasz trawnik będzie zadbany, piękny i perfekcyjnie przystrzyżony. Użytkując robota koszącego mamy możliwość dopasowania czasu jego pracy do naszych potrzeb, ponieważ sami ustalamy harmonogram koszenia.

Robot koszący do 1000m2

Nie trzeba być w domu, nie trzeba marnować na prace przy trawniku czasu i energii. Takie kosiarki samojezdne działają w pełni automatycznie i samodzielnie i są one w stanie spełnić potrzeby, oczekiwania i wymagania absolutnie wszystkich odbiorców. Kluczowy jest tutaj tylko wybór odpowiedniego urządzenia.

Dziś skupimy się na robotach koszących do 1000 metrów kwadratowych. Które z dostępnych modeli są warte wyboru? Jakie warto wybrać, by na takiej powierzchni spełniły one swoje zadania i okazały się być idealną alternatywą dla tradycyjnych kosiarek?

Najlepsze roboty koszące do 1000m2

Dokonując zakupu odpowiedniej kosiarki automatycznej samojezdnej, warto wziąć pod uwagę kilka dostępnych na rynku modeli aby dokonać najlepszego wyboru.Co więc sprawdzi się na terenie o takiej powierzchni?

Ambrogio Twenty 25 Deluxe

Ambrogio Twenty 25 Deluxe - jest to model z linii Next Line, posiada bezszczotkowe  silniki. Jest robotem trzykołowym z miękkimi  gumowymi kołami tylnymi, klawiaturą z diodami led i z najwyższej jakości nożem stalowym 4 ramiennym o długości aż 25cm, posiada wbudowany bluetooth , czujnik deszczu, doskonale sprawdza się na skomplikowanych ogrodach.

Ambrogio NextLine 4.0 Medium

Ambrogio NextLine 4.0 Medium - model z linii NextLine to :futurystyczny wygląd , przegubowa konstrukcja , ażurowa osłona noża umożliwia samodzielne oczyszczanie. Jest  czterokołowy z gumowymi kołami tylnymi, miękkim zderzakiem , posiada wbudowany odbiornik Bluetooth , czujnik deszczu, dobrze sprawdza się na terenie z nierównościami. Wyróżnia go aż 6 letnia gwarancja.

NEXT TECH L X2

NEXT TECH L X2 - model z linii TechLine , mini kosiarka automatyczna , elegancki wygląd , procesory najnowszej generacji, silnik bezszczotkowy, pojemne baterie i nóż o średnicy 18 cm , pozwalają kosić do 4 odrębnych obszarów, ma wbudowany odbiornik Bluetooth i czujnik deszczu.

Poza marką Ambrogio, dobrym wyborem pozstają roboty:

Segway Navimow H800E

Greenworks Optimow 10 - 1000 m2

Kress Mission 1000

Robot koszący do 1000m2 - zadowolenie na lata

Bez wątpienia roboty koszące do 1000 metrów kwadratowych, to szereg różnego rodzaju propozycji, aby dokonać prawidłowego wyboru , warto skonsultować się ze specjalistą , który pomoże nam w pełni dopasować konkretny model do danego terenu, tak aby nasz robot koszący radził sobie na nim bezbłędnie a wtedy my będziemy mogli cieszyć się idealnym trawnikiem bez wysiłku.

Jaki przewód ograniczający wybrać do kosiarki automatycznej?

Jeśli nasz krótki artykuł nie dostarczył Ci wszystkich informacji na temat kosiarek automatycznych, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź nasz ROBOPUNKT. w Łodzi ul. Złotno 126. Nasz specjalista odpowie na wszystkie pytania i pomoże wybrać odpowiednią kosiarkę automatyczną.

14 kwietnia 2024
Popularne modele robotów koszących

Porównujesz różne kosiarki automatyczne? Sprawdź sprzęt szczególnie często wybierany przez naszych Klientów. Co sprawia, że jest tak chętnie kupowany? Przedstawiamy popularne modele robotów koszących z naszej oferty! Popularne modele robotów koszących Pewne automatyczne kosiarki ze względu na swoje świetne parametry oraz funkcje cieszą się dużym powodzeniem. Na które modele na pewno warto zwrócić uwagę planując […]

Read More
14 kwietnia 2024
Roboty koszące bez kabla

Automatyczne kosiarki zwykle pracują na terenie wytyczonym przez specjalny przewód. Na rynku są już jednak dostępne specjalne modele, które dzięki nowoczesnej technologii nie są ograniczone do konkretnego obszaru. Podpowiadamy, jak wybierać roboty koszące bez kabla! Roboty koszące bez kabla – jakie wybrać? Roboty koszące bez kabla to automatyczne, bezprzewodowe kosiarki, obsługiwane bez udziału człowieka. Dotychczas […]

Read More
14 kwietnia 2024
Ranking robotów koszących 2024

Zastanawiasz się nad zakupem automatycznej kosiarki, ale masz kłopot z wyborem konkretnego modelu? Wyselekcjonowaliśmy najlepsze, cieszące się dużym powodzeniem urządzenia dostępne w naszej ofercie. Przedstawiamy ranking robotów koszących 2024! Zestawienie robotów koszących 2024 Często jesteśmy proszeni o polecenie kilku sprawdzonych modeli. Aby ułatwić wybór odpowiedniego urządzenia, przygotowaliśmy dla naszych Klientów ranking robotów koszących 2024. Które […]

Read More
14 kwietnia 2024
Zalety i wady robotów koszących

Zastanawiasz się nad zakupem automatycznej kosiarki? Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, poznaj wszystkie mocne oraz słabsze strony tego rozwiązania. Omawiamy zalety i wady robotów koszących! Zalety robotów koszących Ze względu na liczne zalety robotów koszących rozwiązanie to staje się coraz popularniejsze. Dawniej takie urządzenia były uznawane za ciekawostkę i nowoczesne udogodnienie klasy premium, ale współcześnie stają […]

Read More
14 kwietnia 2024
Roboty koszące do 500m2

Wypielęgnowany trawnik jest piękną ozdobą, ale trudno jest regularnie dbać o duże połacie zieleni. To nie tylko zadanie czasochłonne i pracochłonne, ale często też związane z dużymi wydatkami. Wygodnym, nowoczesnym oraz opłacalnym rozwiązaniem jest automatyzacja. Polecamy najlepsze roboty koszące do 500m2! Roboty koszące do 500m2 – dlaczego warto je mieć? Roboty koszące do 500m2 to […]

Read More
4 stycznia 2023
Dlaczego warto kupić robot koszący Ambrogio?

Każdy, kto rozważa zakup kosztownego urządzenia, zastanawia się, na co się zdecydować i pragnie się upewnić, że będzie to udana inwestycja. Nie inaczej jest, gdy chodzi o roboty koszące. Jednym z liderów branży jest włoski producent – marka Ambrogio. Zastanawiasz się, dlaczego warto kupić robot koszący Ambrogio? Co wyróżnia te sprzęty na tle konkurencji? Sprawdź […]

Read More
Wróć do Bloga
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
    lockusercartmagnifiercrossmenu
    Porównaj
    Porównanie ×
    Porównaj! Kontyynuj zakupy