0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Robot koszący do 300m2, pomożemy wybrać najlepszy.

Robot koszący do 300m2 - jak wybrać odpowiedni model? Zakup odpowiedniego robota koszącego to niezwykle trudny wybór, szczególnie, jeśli wachlarz ofertowy jest tak bogaty i tak różnorodny, a nasza wiedza niepełna.

Bez wątpienia wśród propozycji, które koszą trawę na powierzchni do 300 metrów kwadratowych, wybrać można godne uwagi urządzenia, jakie przez wiele lat będzie mogło spełniać swoje zadania, zapewniając właścicielom trawników pięknie przystrzyżony trawnik, bez potrzeby marnowania na takie zajęcie czasu. Co więc wybrać? Jaki model okaże się spełnić oczekiwania odbiorców?

Robot koszący do 300m2

Wśród wielu dostępnych propozycji, wybrać można urządzenia, które cechuje wydajność, energooszczędność, a do tego bezpieczeństwo użytku, dbanie o środowisko i zadowolenie na lata. Czy można więc chcieć czegoś więcej? A oto godne uwagi propozycje dla terenu małego, do maksymalnie 300 metrów kwadratowych.

Kosiarka automatyczna Ambrogio L60 Elite 5,0Ah 

Kosiarka automatyczna Ambrogio L60 Elite 5,0Ah  to idealna kosiarka, która sprawdza się na terenie około 200 metrów kwadratowych. Gwarantuje ona pełną wydajność koszenia. Bezszczotkowy rodzaj silników, napęd na cztery koła i ręczny tryb ładowania. Posiada cztery ostrza, a wysokość koszenia jest regulowana na 42 - 48mm. Ma tryb Eco i algorytm inteligentnego koszenia. To prosty robot koszący, który nie kosztuje wiele, a na niewielkim terenie sprawdza się doskonale i co najważniejsze, jest jedynym robotem, który nie wymaga przewodu ograniczającego.

Robot koszący Ambrogio L15 Deluxe 

Robot koszący Ambrogio L15 Deluxe - sprawdzi się na terenie aż do 700metrów kwadratowych. Model ten ma bezszczotkowy rodzaj silników, automatyczny tryb ładowania akumulatorów, a do tego cztery ostrza w formie gwiazdy i ustawienie wysokości koszenia na 42 - 48mm. Dodatkowymi funkcjami jest panel sterujący - User Interface, a także możliwość wykorzystania Bluetooth przy APP Control. Doskonałe urządzenie na niewielkiej wielkości trawniki, będące w pełni wydajnym, bezpiecznym rozwiązaniem.

Dodatkowymi robotami do 300m2 będą również:

Greenworks Optimow 4 - 450m2

Kress Mission Nano 600

Segway Navimow H500E

Czy inwestycja w robot koszący dla mniejszego terenu jest opłacalna?

Oczywiście, że tak. Producenci oferują w tym segmencie produktów tak różnorodne urządzenia, że i na małym terenie - 100, 200 czy 300 metrów kwadratowych, okażą się być one bardzo dobrą do wyboru opcją. Są one bowiem w taki sposób skonstruowane i przemyślane, aby były w pełni dopasowane do konkretnej przestrzeni trawnika, gwarantując przy tym pełną ich wydajność.

Kiedy warto wybrać taki robot koszący? Na pewno wtedy, gdy koszenie trawy zwykłą kosiarką zabiera nam cenny czas, jakiego nie mamy lub który chcemy przeznaczyć na coś zupełnie innego. Wtedy, gdy koszenie trawy jest dla nas problematyczne, ale marzymy o tym, by mieć perfekcyjnie przystrzyżony trawnik.

Wtedy, gdy chcemy ograniczyć koszty rachunków za prąd związanych z ciągłym używaniem zwykłej kosiarki. Tak naprawdę zalet takiego rozwiązania jest bardzo dużo, dlatego też inwestycja w nią to najlepsze, co można zrobić i dla idealnego wyglądu trawnika i dla swojego zadowolenia.

Jaki przewód ograniczający wybrać do kosiarki automatycznej?

Jeśli nasz krótki artykuł nie dostarczył Ci wszystkich informacji na temat kosiarek automatycznych, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź nasz ROBOPUNKT. w Łodzi ul. Złotno 126. Nasz specjalista odpowie na wszystkie pytania i pomoże wybrać odpowiednią kosiarkę automatyczną.

    lockusercartmagnifiercrossmenu
    Porównaj
    Porównanie ×
    Porównaj! Kontyynuj zakupy