0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Robot koszący do 300m2, pomożemy wybrać najlepszy.

Robot koszący do 300m2 - jak wybrać odpowiedni model? Zakup odpowiedniego robota koszącego to niezwykle trudny wybór, szczególnie, jeśli wachlarz ofertowy jest tak bogaty i tak różnorodny, a nasza wiedza niepełna.

Bez wątpienia wśród propozycji, które koszą trawę na powierzchni do 300 metrów kwadratowych, wybrać można godne uwagi urządzenia, jakie przez wiele lat będzie mogło spełniać swoje zadania, zapewniając właścicielom trawników pięknie przystrzyżony trawnik, bez potrzeby marnowania na takie zajęcie czasu. Co więc wybrać? Jaki model okaże się spełnić oczekiwania odbiorców?

Robot koszący do 300m2

Wśród wielu dostępnych propozycji, wybrać można urządzenia, które cechuje wydajność, energooszczędność, a do tego bezpieczeństwo użytku, dbanie o środowisko i zadowolenie na lata. Czy można więc chcieć czegoś więcej? A oto godne uwagi propozycje dla terenu małego, do maksymalnie 300 metrów kwadratowych.

Kosiarka automatyczna Ambrogio L60 Elite 5,0Ah 

Kosiarka automatyczna Ambrogio L60 Elite 5,0Ah  to idealna kosiarka, która sprawdza się na terenie około 200 metrów kwadratowych. Gwarantuje ona pełną wydajność koszenia. Bezszczotkowy rodzaj silników, napęd na cztery koła i ręczny tryb ładowania. Posiada cztery ostrza, a wysokość koszenia jest regulowana na 42 - 48mm. Ma tryb Eco i algorytm inteligentnego koszenia. To prosty robot koszący, który nie kosztuje wiele, a na niewielkim terenie sprawdza się doskonale i co najważniejsze, jest jedynym robotem, który nie wymaga przewodu ograniczającego.

Robot koszący Ambrogio L15 Deluxe 

Robot koszący Ambrogio L15 Deluxe - sprawdzi się na terenie aż do 700metrów kwadratowych. Model ten ma bezszczotkowy rodzaj silników, automatyczny tryb ładowania akumulatorów, a do tego cztery ostrza w formie gwiazdy i ustawienie wysokości koszenia na 42 - 48mm. Dodatkowymi funkcjami jest panel sterujący - User Interface, a także możliwość wykorzystania Bluetooth przy APP Control. Doskonałe urządzenie na niewielkiej wielkości trawniki, będące w pełni wydajnym, bezpiecznym rozwiązaniem.

Dodatkowymi robotami do 300m2 będą również:

Greenworks Optimow 4 - 450m2

Kress Mission Nano 600

Segway Navimow H500E

Czy inwestycja w robot koszący dla mniejszego terenu jest opłacalna?

Oczywiście, że tak. Producenci oferują w tym segmencie produktów tak różnorodne urządzenia, że i na małym terenie - 100, 200 czy 300 metrów kwadratowych, okażą się być one bardzo dobrą do wyboru opcją. Są one bowiem w taki sposób skonstruowane i przemyślane, aby były w pełni dopasowane do konkretnej przestrzeni trawnika, gwarantując przy tym pełną ich wydajność.

Kiedy warto wybrać taki robot koszący? Na pewno wtedy, gdy koszenie trawy zwykłą kosiarką zabiera nam cenny czas, jakiego nie mamy lub który chcemy przeznaczyć na coś zupełnie innego. Wtedy, gdy koszenie trawy jest dla nas problematyczne, ale marzymy o tym, by mieć perfekcyjnie przystrzyżony trawnik.

Wtedy, gdy chcemy ograniczyć koszty rachunków za prąd związanych z ciągłym używaniem zwykłej kosiarki. Tak naprawdę zalet takiego rozwiązania jest bardzo dużo, dlatego też inwestycja w nią to najlepsze, co można zrobić i dla idealnego wyglądu trawnika i dla swojego zadowolenia.

Jaki przewód ograniczający wybrać do kosiarki automatycznej?

Jeśli nasz krótki artykuł nie dostarczył Ci wszystkich informacji na temat kosiarek automatycznych, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź nasz ROBOPUNKT. w Łodzi ul. Złotno 126. Nasz specjalista odpowie na wszystkie pytania i pomoże wybrać odpowiednią kosiarkę automatyczną.

14 kwietnia 2024
Popularne modele robotów koszących

Porównujesz różne kosiarki automatyczne? Sprawdź sprzęt szczególnie często wybierany przez naszych Klientów. Co sprawia, że jest tak chętnie kupowany? Przedstawiamy popularne modele robotów koszących z naszej oferty! Popularne modele robotów koszących Pewne automatyczne kosiarki ze względu na swoje świetne parametry oraz funkcje cieszą się dużym powodzeniem. Na które modele na pewno warto zwrócić uwagę planując […]

Read More
14 kwietnia 2024
Roboty koszące bez kabla

Automatyczne kosiarki zwykle pracują na terenie wytyczonym przez specjalny przewód. Na rynku są już jednak dostępne specjalne modele, które dzięki nowoczesnej technologii nie są ograniczone do konkretnego obszaru. Podpowiadamy, jak wybierać roboty koszące bez kabla! Roboty koszące bez kabla – jakie wybrać? Roboty koszące bez kabla to automatyczne, bezprzewodowe kosiarki, obsługiwane bez udziału człowieka. Dotychczas […]

Read More
14 kwietnia 2024
Ranking robotów koszących 2024

Zastanawiasz się nad zakupem automatycznej kosiarki, ale masz kłopot z wyborem konkretnego modelu? Wyselekcjonowaliśmy najlepsze, cieszące się dużym powodzeniem urządzenia dostępne w naszej ofercie. Przedstawiamy ranking robotów koszących 2024! Zestawienie robotów koszących 2024 Często jesteśmy proszeni o polecenie kilku sprawdzonych modeli. Aby ułatwić wybór odpowiedniego urządzenia, przygotowaliśmy dla naszych Klientów ranking robotów koszących 2024. Które […]

Read More
14 kwietnia 2024
Zalety i wady robotów koszących

Zastanawiasz się nad zakupem automatycznej kosiarki? Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, poznaj wszystkie mocne oraz słabsze strony tego rozwiązania. Omawiamy zalety i wady robotów koszących! Zalety robotów koszących Ze względu na liczne zalety robotów koszących rozwiązanie to staje się coraz popularniejsze. Dawniej takie urządzenia były uznawane za ciekawostkę i nowoczesne udogodnienie klasy premium, ale współcześnie stają […]

Read More
14 kwietnia 2024
Roboty koszące do 500m2

Wypielęgnowany trawnik jest piękną ozdobą, ale trudno jest regularnie dbać o duże połacie zieleni. To nie tylko zadanie czasochłonne i pracochłonne, ale często też związane z dużymi wydatkami. Wygodnym, nowoczesnym oraz opłacalnym rozwiązaniem jest automatyzacja. Polecamy najlepsze roboty koszące do 500m2! Roboty koszące do 500m2 – dlaczego warto je mieć? Roboty koszące do 500m2 to […]

Read More
4 stycznia 2023
Dlaczego warto kupić robot koszący Ambrogio?

Każdy, kto rozważa zakup kosztownego urządzenia, zastanawia się, na co się zdecydować i pragnie się upewnić, że będzie to udana inwestycja. Nie inaczej jest, gdy chodzi o roboty koszące. Jednym z liderów branży jest włoski producent – marka Ambrogio. Zastanawiasz się, dlaczego warto kupić robot koszący Ambrogio? Co wyróżnia te sprzęty na tle konkurencji? Sprawdź […]

Read More
Wróć do Bloga
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
    lockusercartmagnifiercrossmenu
    Porównaj
    Porównanie ×
    Porównaj! Kontyynuj zakupy