0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie
Promocja!

Szpilki do przewodu ograniczającego 100szt.

Szpilki do montażu przewodu ograniczającego kosiarki automatycznej. 100szt.

Original price was: 34,90zł.Current price is: 29,90zł.

46 w magazynie

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Szpilki do przewodu ograniczającego

Szpilki montażowe do przewodu ograniczającego kosiarki automatycznej to szybki i bezproblemowy sposób na zamocowanie przewodów do podłoża. Klamry stanowią zabezpieczenie przed uszkodzeniem przewodów. W ofercie Robopunkt.pl dostępne są wysokiej jakości szpilki do układania przewodu ograniczającego na powierzchni trawnika, odpowiednie do wszystkich dostępnych na rynku modeli.

Długość szpilek wynosi 9 cm, a w zestawie znajduje się 100 sztuk. Wykonane są z mocnego i trwałego tworzywa sztucznego, odpornego na czynniki atmosferyczne. Mocowania nie wpływają negatywnie na jakość sygnału pętli. Szpilki do przewodu ograniczającego stosuje się po to, by ograniczyć pole pracy kosiarek samojezdnych oraz robotów koszących. W ten sposób przewód nie przemieszcza się, a sygnał emitowany przez bazę dokującą jest silny. Po wzroście trawy, zarówno przewód, jak i szpilki, stają się właściwie niewidoczne.

szpilki przewodu robota koszącego
No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
Zobacz także
Maciej Pawelski
Firma profesjonalna i terminowa. W końcu moje problemy z robotami koszacymi innych producentów zostaly rozwiązane. Pan Daniel złoty człowiek który dobrał odpowiednie urzadzenie zainstalował oraz dobrał odpowiednie ustawienia koszenia tak aby wszystko współgrało z nawadnianiem ogrodu. Jak się później okazało fachowej pomocy udzielono również w kwestii serwisowania systemu nawadniania ogrodu. Minęły już cztery lata od montażu robota którego praca jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. Szczerze polecam Robopunkt. Pozdrawiam Pana Daniela.
Patryk Szymański
5 gwiazdek bo:
1. Doradztwo - wizja lokalna, oferta produktowa (1200 m2 trawnika).
2. Cena, elastyczność (raty 0%).
3. Dobór sprzętu (Seagway H3000E).
4. Pomoc przy instalacji (dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu).
5. Kontakt po zakupie.

Ps. Bez linki ograniczającej, bez ,,niedokoszeń", bez problemów (instalacja, aplikacja), bez obsługowa i w pełni samodzielna kosiarka autonomiczna, która kosi ,,w pasy" i zmienia ich kierunek zgodnie z tarczą zegara.
Maja BeeMay
W zeszłym roku kupiliśmy u naszego miejscowego dostawcy Ambrogio 20 Elitę. Przez rok trzech różnych speców próbowało ustawić właściwie robota. Wszelkie zabiegi nic nie dawały, robot nie dokaszał. Dopiero Pan Daniel z Robopunkt w ciągu jednego dnia całkowicie zmienił ustawienia i wszystko gra. Naprawdę polecamy Pana Daniela bo zna się na ustawieniu jak nikt inny. Profesjonalny i uczciwy.
Piotr Szuttenbach
Profesjonalny montaż i doradztwo. Wszystko terminowo, dokładnie wytłumaczone działanie robota. Dla wszystkich, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem robota, warty każdej wydanej złotówki. Bardzo duża oszczędność czasu oraz dużo ładniejsza trawa, wystarczy tylko podlewać i nawozić. Urządzenie samo w sobie praktycznie bezobsługowe. Polecam współprac
ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
    lockusercartmagnifiercrossmenu
    Porównaj
    Porównanie ×
    Porównaj! Kontyynuj zakupy