0,00

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Czujnik ultradźwiękowy Segway Navimow

Czujnik ultradźwiękowy do robota koszącego Segway Navimow Czujnik ultradźwiękowy do inteligentnego unikania przeszkód. Dzięki temu czujnikowi kosiarka Segway Navimow może z wyprzedzeniem wykrywać przeszkody i zmieniać kierunek jazdy, aby na czas je ominąć. Najwyższe modele Navimow są już wyposażone w ten czujnik jako podstawę, ale jeśli chcesz korzystać z większej prędkości roboczej i większego bezpieczeństwa, […]

890,00

1 w magazynie

OPIS PRODUKTU
SPECYFIKACJA
Wideo
INSTRUKCJA

Czujnik ultradźwiękowy do robota koszącego Segway Navimow

Czujnik ultradźwiękowy do inteligentnego unikania przeszkód. Dzięki temu czujnikowi kosiarka Segway Navimow może z wyprzedzeniem wykrywać przeszkody i zmieniać kierunek jazdy, aby na czas je ominąć. Najwyższe modele Navimow są już wyposażone w ten czujnik jako podstawę, ale jeśli chcesz korzystać z większej prędkości roboczej i większego bezpieczeństwa, ten czujnik można bardzo łatwo zamontować na dowolnym modelu Navimow.

Czujnik ultradźwiękowy przyspiesza koszenie z 100m2/h do 150m2/h

Dzięki czujnikowi ultradźwiękowemu kosiarka może też pracować szybciej – zgodnie z międzynarodowymi przepisami bezpieczeństwa, kosiarki zautomatyzowane wyposażone w czujnik ultradźwiękowy mogą pracować z większą prędkością, co oznacza, że ​​mogą pracować nie tylko bezpieczniej, ale i wydajniej.

System koszenia:
Producent:
Powierzchnia koszenia:
m2
Szerokość koszenia:
cm
Regulacja wysokości:

Wysokość koszenia: 

Czas pracy:

Czas ładowania:
min.
Pojemność akumulatora:
Ah
Nachylenie: 
%
Wyświetlacz:

Komunikacja:

Gwarancja:
lata
Czujnik deszczu:

Wymiary dł/szer/wys:

Waga:
kg.
Hałas:
dB

Stopień szczelności:

No ACF gallery field data found
Brak materiału wideo
    lockusercartmagnifiercrossmenu
    Porównaj
    Porównanie ×
    Porównaj! Kontyynuj zakupy