0,00 

Twój koszyk

Bezpieczne połączenie

Montaż i serwis robotów koszących

Montaż i serwis 

Jesteśmy świadomi tego, jak ważną i istotną rolę odgrywa nie tylko sam zakup kosiarki automatycznej, ale także i jej montaż oraz serwis. Jako firma zajmująca się kompleksowo usługami w zakresie sprzedaży różnorodnych robotów koszących, wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom, gwarantując zarówno profesjonalny montaż kosiarki automatycznej - robota koszącego, pomoc w użytkowaniu, jak również i serwis gwarancyjny oraz serwis pogwarancyjny.

 

Montaż kosiarek automatycznych i robotów koszących

Odpowiednia sprawność sprzętu koszącego możliwa jest przede wszystkim, dzięki odpowiednio zamontowanym elementom, tworzącym całość. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy Ambrogio, wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom i gwarantujemy pełną realizację zamówienia, począwszy od dostarczenia jej do Państwa, po dokonanie montażu. Kupując u nas, nie trzeba więc zupełnie niczym się martwić. Państwo dokonują zakupu - my kompleksowo realizujemy całe zamówienie, aż do pierwszego podłączenia sprzętu na Państwa trawniku. 

 

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

W ramach zakupu sprzętu, otrzymują Państwo blisko 6 - letnią gwarancję, dlatego też w razie jakichkolwiek problemów, jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji. Choć jesteśmy przekonani o tym, że nas sprzęt jest wręcz perfekcyjny, zdarzają się sytuacje, gdy ulec może on awarii czy uszkodzeniu. Wystarczy niewłaściwe jego użytkowanie czy nieodpowiednie zabezpieczenie na czas zimowy, aby wraz z nowym sezonem, nie spełniały one swoich zadań. Jesteśmy więc do dyspozycji, zarówno przez okres sześciu lat serwisu gwarancyjnego, jak również i w ramach serwisu pogwarancyjnego. 

Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest Państwu pomoc - jesteśmy do dyspozycji

instalacja kosiarki automatycznej

Robopunkt - sklep z kosiarkami

Kosiarki automatyczne Ambrogio i ich sewis.

Ambrogio to kosiarki automatyczne najnowszej generacji, które w pełni samodzielnie, bez jakiejkolwiek pomocy człowieka, są w stanie poradzić sobie z każdego rodzaju trawnikiem, nawet podczas nieobecności właścicieli w domu. Są one w pełni automatyczne, mają zaprogramowany czas pracy, cykle koszenia czy nawet samo ładowanie. Dzięki odpowiednio zamontowanemu systemowi, działają one bez zarzutu, dając możliwość uzyskania trawnika, niczym z pierwszych stron magazynów o pięknych ogrodach.

Kosiarka, która robi wszystko za Ciebie

Jeszcze nigdy nie wymyślono takiego sprzętu, który byłby w stanie pracować w ogrodzie, bez jakiejkolwiek pomocy człowieka. Dzięki odpowiedniemu osprzętowi instalacyjnemu, wydziela się obszar pracy kosiarki, montuje się stację ładującą i dostosowuje teren pod konkretny model wybranego robota koszącego Ambrogio

Kosiarki automatyczne samodzielnie koszą cały trawnik, nie pozostawiając miejsc nieskoszonych. Omijają przeszkody i je zapamiętują, dostosowują swoje funkcje i możliwości do konkretnej wysokości trawy. Co więcej, w przypadku słabej baterii, same kierują się do stacji ładującej, aby podładować baterie i móc działać dalej. Jeśli więc maksymalny komfort koszenia, bez użycia siły i straty czasu, to bez wątpienia kosiarka automatyczna Ambrogio stanowi najlepszą z możliwych inwestycję. 

Kosiarki automatyczne Ambrogio - jakość na najwyższym poziomie. Serwis z gwarancją rzetelności.

Sięgając po kosiarki Ambrogio, otrzymać można inteligentnego robota, który odpowiednio zaprogramowany, jest w stanie poradzić sobie z każdego rodzaju trawnikiem czy murawą. W kwestii sprzętu z najwyższej półki, za ich zakupem przemawia nie tylko możliwość koszenia bez ingerencji człowieka, nie tylko najwyższej jakości materiały do ich stworzenia, ale i funkcje, jakie są w stanie one właśnie zapewnić. A wszystko to dzięki odpowiednim zastosowaniom:

  • opatentowane czujniki
  • nowoczesne urządzenia nawigacyjne
  • optymalizacja czasu pracy urządzenia: tryb eco
  • dostosowane do wysokości trawy ostrza z odpowiednią prędkością obrotową

W wachlarzu naszych produktów mamy dla Państwa najwyższej jakości roboty Ambrogio, które dostępne są w czterech wariantach: next line, green line, pro line i tech line. Zachęcamy do spojrzenia na dostępne propozycje i do wyboru takiego sprzętu, który okaże się być po prostu najlepszy. 

Dlaczego warto wybrać współpracę z robopunkt.pl?

Wybierając naszą firmę, każdy z Państwa otrzymać może najwyższej jakości sprzęt do swojego ogrodu. W przypadku serii TECHline, mamy do czynienia z urządzeniami z najwyższej półki, które nie mają sobie równych. Są niezawodne, wydajne, solidne i sprawdzone. Nie tylko perfekcyjnie się prezentują, ale do tego posiadają tak zaawansowane technologie, iż trudno jest przejść obok nich obojętnie. Wybierając robopunkt.pl, zapewniamy Państwu nie tylko dostęp do szerokiego wachlarza produktów, ale także wsparcie, pomoc i doradztwo w wyborze sprzętu, jak również montaż systemów koszących oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wybierając naszą firmę - otrzymują Państwo profesjonalizm na najwyższym poziomie.

 

Weź leasing z
    lockusercartmagnifiercrossmenuchevron-down